Uitslagen NK Masters 2012

M35 - Mannen Masters


100m 4 deelnemer(s)
1 28 Stern, Quinten 22-1-1977 TION 11.15 sec ptn +2.4
2 237 Francois, Justin 22-3-1976 AV Groene Ster 11.36 sec ptn +2.4
3 52 Robbemond, Jeremy 23-7-1972 AV Athlos 11.89 sec ptn +2.4
4 103 Nijbacker, Freek 4-4-1977 AV Haarlemmermeer 12.31 sec ptn +2.4
200m 4 deelnemer(s)
1 44 Delft, Richard van 15-1-1973 GAC Hilversum 25.07 sec ptn +0.6
2 180 Vis, Jeroen 31-10-1976 PAC 25.21 sec ptn +0.6
3 103 Nijbacker, Freek 4-4-1977 AV Haarlemmermeer 25.55 sec ptn +0.6
4 140 Francois, Dennis 11-2-1974 AV Groene Ster 26.66 sec ptn +0.6
400m 4 deelnemer(s)
1 44 Delft, Richard van 15-1-1973 GAC Hilversum 54.05 sec ptn
2 180 Vis, Jeroen 31-10-1976 PAC 54.94 sec ptn
3 150 Pannekoek, Jan 5-2-1976 AV Statina 55.22 sec ptn
4 176 Hageman, Michel 8-3-1976 De Spartaan 55.33 sec ptn
800m 4 deelnemer(s)
1 176 Hageman, Michel 8-3-1976 De Spartaan 2.10.02 min ptn
2 257 Hofman, Robert 7-6-1973 Avantri 2.12.48 min ptn
3 168 Jeeninga, Ronnie 31-10-1975 AV Heerenveen 2.13.78 min ptn
4 226 Voort, Dolf van de 23-7-1974 PAC 2.18.69 min ptn
1500m 3 deelnemer(s)
1 7 Hagen, Sven 11-2-1974 AV Edam 4.23.01 min ptn
2 257 Hofman, Robert 7-6-1973 Avantri 4.39.85 min ptn
3 226 Voort, Dolf van de 23-7-1974 PAC 4.53.76 min ptn
5000m 2 deelnemer(s)
1 84 Fertoute, Fouad 6-3-1973 AV Spirit 15.46.82 min ptn
7 Hagen, Sven 11-2-1974 AV Edam dnf min ptn
110mh 5 deelnemer(s)
1 237 Francois, Justin 22-3-1976 AV Groene Ster 15.14 sec ptn +1.4
2 188 Berkum, Jurgen van 4-9-1967 AV Parthenon 16.20 sec ptn +1.4
3 236 Bakx, Wan 5-2-1964 AC TION 16.77 sec ptn +1.4
4 52 Robbemond, Jeremy 23-7-1972 AV Athlos 17.17 sec ptn +1.4
5 103 Nijbacker, Freek 4-4-1977 AV Haarlemmermeer 19.04 sec ptn +1.4
400mh 3 deelnemer(s)
1 139 Hon, Olivier de 3-9-1972 AV '23 63.93 sec ptn
2 194 Pieper, Stefan 6-4-1973 AV '34 66.63 sec ptn
140 Francois, Dennis 11-2-1974 AV Groene Ster dnf sec ptn
hoog 2 deelnemer(s)
1 52 Robbemond, Jeremy 23-7-1972 Athlos 1.76 m ptn
2 140 Francois, Dennis 11-2-1974 AV Groene Ster 1.76 m ptn
ver 2 deelnemer(s)
1 140 Francois, Dennis 11-2-1974 AV Groene Ster 5.17 m ptn -0.1
2 194 Pieper, Stefan 6-4-1973 AV '34 5.10 m ptn +1.0

 

M40 - Mannen Masters

100m 4 deelnemer(s)
1 42 Andrea, Werner 20-8-1971 AV Phoenix 11.60 sec ptn +3.2
2 56 Dijk, Henk van 8-7-1969 AV Hera 12.11 sec ptn +3.2
3 70 Fokkens, Frank 11-9-1968 AV Startbaan 12.48 sec ptn +3.2
4 25 Wit, Hans de 17-10-1968 AV '34 13.38 sec ptn +3.2
200m - series 7 deelnemer(s)
1 42 Andrea, Werner 20-8-1971 AV Phoenix 24.47 sec ptn +0.4
2 233 Bonten, Luc 25-8-1971 AV Pallas '67 25.50 sec ptn +0.4
3 70 Fokkens, Frank 11-9-1968 AV Startbaan 26.20 sec ptn +0.1
4 56 Dijk, Henk van 8-7-1969 AV Hera 26.37 sec ptn +0.4
5 25 Wit, Hans de 17-10-1968 AV '34 26.71 sec ptn +0.1
6 252 Wijmans, Chishala 14-5-1972 GAC 27.17 sec ptn +0.4
7 71 Elst, Lourens van der 18-3-1968 Parthenon 27.82 sec ptn +0.1
200m - finale 6 deelnemer(s)
1 42 Andrea, Werner 20-8-1971 AV Phoenix 23.84 sec ptn -1.2
2 56 Dijk, Henk van 8-7-1969 AV Hera 24.61 sec ptn -1.2
3 70 Fokkens, Frank 11-9-1968 AV Startbaan 25.22 sec ptn -1.2
4 233 Bonten, Luc 25-8-1971 AV Pallas '67 25.42 sec ptn -1.2
5 252 Wijmans, Chishala 14-5-1972 GAC 27.13 sec ptn -1.2
6 25 Wit, Hans de 17-10-1968 AV '34 28.39 sec ptn -1.2
400m 5 deelnemer(s)
1 69 Janssens, Richard 12-9-1968 AV Lycurgus 52.94 sec ptn
2 56 Dijk, Henk van 8-7-1969 AV Hera 55.13 sec ptn
3 70 Fokkens, Frank 11-9-1968 AV Startbaan 55.81 sec ptn
4 25 Wit, Hans de 17-10-1968 AV '34 60.78 sec ptn
5 195 Zeeuw, Alwin de 9-4-1970 AV Scheldesport 61.83 sec ptn
800m 8 deelnemer(s)
1 201 Huibregtse, Paul 6-4-1970 AV '56 2.04.46 min ptn
2 110 Krol, Folkert van de 1-2-1972 CAV Energie 2.05.06 min ptn
3 159 Linde, Sjaak van der 9-12-1970 Rotterdam Atletiek 2.05.34 min ptn
4 67 Mooij, Jim 6-9-1971 AV Hollandia 2.05.62 min ptn
5 177 Ruelle, Edwin de la 25-9-1967 RK HAV 2.09.37 min ptn
6 161 Overbeeke, Ab van 7-9-1970 AV Scheldesport 2.10.53 min ptn
7 249 Strikker, Erik 22-8-1970 SV Sportlust 2.12.03 min ptn
8 245 Schulten, J. 13-11-1970 Oss'78 2.19.61 min ptn
1500m 5 deelnemer(s)
1 110 Krol, Folkert van de 1-2-1972 CAV Energie 4.20.01 min ptn
2 159 Linde, Sjaak van der 9-12-1970 Rotterdam Atletiek 4.21.40 min ptn
3 67 Mooij, Jim 6-9-1971 AV Hollandia 4.25.34 min ptn
4 249 Strikker, Erik 22-8-1970 SV Sportlust 4.34.22 min ptn
5 161 Overbeeke, Ab van 7-9-1970 AV Scheldesport 4.42.68 min ptn
5000m 5 deelnemer(s)
1 118 Otten, Michiel 26-10-1968 Prins Hendrik 15.43.08 min ptn
2 88 Wit, Coen de 18-7-1969 Ciko '66 15.44.33 min ptn
3 80 Weijers, Patrick 9-1-1970 Ciko '66 15.45.75 min ptn
4 162 Diemen, Erwin van 17-3-1972 Parthenon 16.36.07 min ptn
5 78 Goossen, Erik 19-6-1971 AV Scheldesport 17.17.56 min ptn
400mh 3 deelnemer(s)
1 124 Roosen, Marcel 11-9-1970 Eindhoven Atletiek 61.88 sec ptn
2 74 Wardenburg, Roger 11-9-1962 AV '34 68.42 sec ptn
200 Wilde, Rien de 11-8-1960 AV '56 dnf sec ptn
3000m steeple 5 deelnemer(s)
1 19 Mijsberg, Peter 18-8-1965 Eindhoven Atletiek 10.55.15 min ptn
2 94 Knipmeijer, Zeger 6-6-1970 Altis 11.27.97 min ptn
3 195 Zeeuw, Alwin de 9-4-1970 AV Scheldesport 12.10.59 min ptn
4 128 Veen, Jaap van der 9-11-1967 AV Scheldesport 13.05.30 min ptn
5 264 Murre, Walther 5-7-1967 AV Scheldesport 13.24.27 min ptn
discus 4 deelnemer(s)
1 146 Dost, Marcel 28-9-1969 TION 40.71 m ptn
2 96 Zwijnenburg, Rob 4-7-1969 Avantri 35.88 m ptn
3 4 Elsbeek, Marc 31-1-1972 De Keien 33.33 m ptn
4 163 Bökenkamp, Erwin 23-10-1969 AV Edam 31.50 m ptn
kogel 5 deelnemer(s)
1 4 Elsbeek, Marc 31-1-1972 De Keien 13.45 m ptn
2 146 Dost, Marcel 28-9-1969 TION 13.43 m ptn
3 163 Bökenkamp, Erwin 23-10-1969 AV Edam 12.23 m ptn
4 96 Zwijnenburg, Rob 4-7-1969 Avantri 11.39 m ptn
5 70 Fokkens, Frank 11-9-1968 AV Startbaan 11.04 m ptn
speer 3 deelnemer(s)
33 Lommen, Eugene 27-11-1967 AV De Keien 53.51 m ptn
126 Strooper, Roar 17-4-1971 Attila 47.39 m ptn
87 Geursen, Pascal 29-7-1968 AV Suomi 41.78 m ptn
polshoog 5 deelnemer(s)
157 Mallens, Remco 23-2-1970 AV Sprint 4.00 m ptn
188 Berkum, Jurgen van 4-9-1967 AV Parthenon 3.50 m ptn
9 Jacobs, Ruud 2-8-1961 AV Groene Ster 2.70 m ptn
30 Niel, Paul 9-8-1960 TION 2.40 m ptn
124 Roosen, Marcel 11-9-1970 Eindhoven Atletiek 0.00 m ptn
ver 4 deelnemer(s)
1 187 Bakker, Hugo 10-1-1971 Parthenon 5.46 m ptn +0.5
2 25 Wit, Hans de 17-10-1968 AV '34 4.66 m ptn +0.4
3 94 Knipmeijer, Zeger 6-6-1970 Altis 4.55 m ptn +0.6
4 71 Elst, Lourens van der 18-3-1968 Parthenon 4.35 m ptn -0.4
hss 3 deelnemer(s)
188 Berkum, Jurgen van 4-9-1967 AV Parthenon 12.36 m ptn -3.4
187 Bakker, Hugo 10-1-1971 Parthenon 10.77 m ptn -0.3
281 Derksen, Jan-Wick 24-2-1965 Typhoon 9.86 m ptn -1.5

 

M45 - Mannen Masters

100m - series 11 deelnemer(s)
1 100 Neijzen, Co 12-12-1964 Prins Hendrik 12.08 sec ptn +1.4
2 51 Moen, Robert 7-1-1965 DEM 12.13 sec ptn +2.4
3 83 Seijlhouwer, Matthijs 17-8-1966 KAV Holland 12.14 sec ptn +1.4
4 31 Haas, Martien de 27-3-1965 AV '34 12.22 sec ptn +2.4
5 40 Wort, Andre van 20-7-1966 AV NEA-Volharding 12.37 sec ptn +1.4
6 236 Bakx, Wan 5-2-1964 AC TION 12.45 sec ptn +2.4
7 210 Ströh, George 25-7-1962 ADSV Dynamica 12.75 sec ptn +2.4
8 6 Maas, Okke van der 18-11-1963 Fit 12.83 sec ptn +2.4
9 211 Jonge, Eric de 13-1-1966 AV Phoenix 13.15 sec ptn +1.4
10 144 Ruyter, Willem-Jan de 18-12-1965 Leiden Atletiek 13.47 sec ptn +1.4
134 Lommen, Pierre 18-11-1965 AV Cifla DQ sec ptn +1.4
100m - finale 6 deelnemer(s)
1 51 Moen, Robert 7-1-1965 DEM 11.74 sec ptn +1.0
2 83 Seijlhouwer, Matthijs 17-8-1966 KAV Holland 11.87 sec ptn +1.0
3 100 Neijzen, Co 12-12-1964 Prins Hendrik 12.11 sec ptn +1.0
4 31 Haas, Martien de 27-3-1965 AV '34 12.24 sec ptn +1.0
5 40 Wort, Andre van 20-7-1966 AV NEA-Volharding 12.37 sec ptn +1.0
6 236 Bakx, Wan 5-2-1964 AC TION 12.42 sec ptn +1.0
200m - series 9 deelnemer(s)
1 31 Haas, Martien de 27-3-1965 AV '34 25.09 sec ptn +1.2
2 40 Wort, Andre van 20-7-1966 AV NEA-Volharding 25.17 sec ptn +1.2
3 134 Lommen, Pierre 18-11-1965 AV Cifla 25.22 sec ptn +1.2
4 39 Gils, Marc van 5-6-1967 Eindhoven Atletiek 25.43 sec ptn +1.2
5 24 Stam, Frank 13-1-1966 AV Castricum 26.04 sec ptn +0.1
6 6 Maas, Okke van der 18-11-1963 Fit 26.22 sec ptn +0.1
7 218 Aker, Ton 1-6-1964 AV '47 26.28 sec ptn +1.2
8 211 Jonge, Eric de 13-1-1966 AV Phoenix 26.67 sec ptn +0.1
9 144 Ruyter, Willem-Jan de 18-12-1965 Leiden Atletiek 27.69 sec ptn +0.1
200m - finale 6 deelnemer(s)
1 40 Wort, Andre van 20-7-1966 AV NEA-Volharding 25.08 sec ptn -0.6
2 134 Lommen, Pierre 18-11-1965 AV Cifla 25.10 sec ptn -0.6
3 39 Gils, Marc van 5-6-1967 Eindhoven Atletiek 25.34 sec ptn -0.6
4 24 Stam, Frank 13-1-1966 AV Castricum 25.66 sec ptn -0.6
5 6 Maas, Okke van der 18-11-1963 Fit 26.09 sec ptn -0.6
6 31 Haas, Martien de 27-3-1965 AV '34 44.65 sec ptn -0.6
400m - series 9 deelnemer(s)
1 51 Moen, Robert 7-1-1965 DEM 56.88 sec ptn
2 39 Gils, Marc van 5-6-1967 Eindhoven Atletiek 57.37 sec ptn
3 156 Lith, Bert van 15-1-1963 Prins Hendrik 57.78 sec ptn
111 Vries, Klaas de 3-5-1966 AV Impala 57.84 sec ptn
5 24 Stam, Frank 13-1-1966 AV Castricum 57.85 sec ptn
6 184 Michels, Marijn 21-10-1963 Altis 57.88 sec ptn
7 211 Jonge, Eric de 13-1-1966 AV Phoenix 58.47 sec ptn
8 260 Laere, Roel van 12-12-1965 AV Scheldesport 61.60 sec ptn
9 144 Ruyter, Willem-Jan de 18-12-1965 Leiden Atletiek 62.65 sec ptn
400m - finale 6 deelnemer(s)
51 Moen, Robert 7-1-1965 DEM 52.74 sec ptn
184 Michels, Marijn 21-10-1963 Altis 55.52 sec ptn
39 Gils, Marc van 5-6-1967 Eindhoven Atletiek 55.53 sec ptn
156 Lith, Bert van 15-1-1963 Prins Hendrik 57.59 sec ptn
24 Stam, Frank 13-1-1966 AV Castricum 58.00 sec ptn
111 Vries, Klaas de 3-5-1966 AV Impala 58.80 sec ptn
800m 12 deelnemer(s)
1 93 Poppe, Peter 2-4-1966 Rotterdam Atletiek 2.02.45 min ptn
2 39 Gils, Marc van 5-6-1967 Eindhoven Atletiek 2.04.11 min ptn
3 184 Michels, Marijn 21-10-1963 Altis 2.04.79 min ptn
4 192 Themen, Werner 10-7-1964 AV '23 2.04.85 min ptn
5 221 Potjes, Bennie 7-4-1967 Rotterdam Atletiek 2.07.72 min ptn
6 217 Fierkens, Titus 17-10-1966 De Liemers 2.07.77 min ptn
7 251 Ruijter, Michel 6-12-1966 ARV Ilion 2.09.42 min ptn
8 207 Stouten, Tonnie 27-9-1965 AV Veluwe 2.11.40 min ptn
9 125 Avendonk, Jack van 9-4-1967 AV Attila 2.11.83 min ptn
10 74 Wardenburg, Roger 11-9-1962 AV '34 2.12.65 min ptn
11 112 Platteeuw, Albert 23-4-1965 AV Scheldesport 2.16.36 min ptn
12 90 Keuzekamp, Bob 24-10-1963 AV Suomi 2.16.65 min ptn
1500m 8 deelnemer(s)
1 174 Wiegman, Frank 17-12-1964 Leiden Atletiek 4.19.13 min ptn
2 125 Avendonk, Jack van 9-4-1967 AV Attila 4.23.24 min ptn
3 207 Stouten, Tonnie 27-9-1965 AV Veluwe 4.24.93 min ptn
4 141 Tjoa, Robbert 29-5-1967 Loopgroep Aart Stigter 4.32.87 min ptn
5 154 Bos, Michel van den 30-5-1964 Delta Sport 4.34.46 min ptn
6 19 Mijsberg, Peter 18-8-1965 Eindhoven Atletiek 4.36.49 min ptn
7 222 Groot, Jan 13-9-1963 AV Spurt '88 4.49.49 min ptn
8 112 Platteeuw, Albert 23-4-1965 AV Scheldesport 4.55.99 min ptn
5000m 4 deelnemer(s)
1 130 Kuijer, Oskar 12-11-1966 Eindhoven Atletiek 15.29.79 min ptn
2 5 Mohammadi, Rachid 7-7-1967 AV Atos 15.47.97 min ptn
3 85 Oosterhout, Richard 13-10-1965 AV Rucphen '90 15.54.71 min ptn
4 19 Mijsberg, Peter 18-8-1965 Eindhoven Atletiek 17.06.14 min ptn
5000m snelw 3 deelnemer(s)
1 55 Wakkee, Rene 14-5-1965 RWV 32.17.87 min ptn
2 58 Versteeg, Cees 30-10-1966 RWV 33.09.52 min ptn
3 47 Koks, Paul 16-2-1965 Haag Atletiek 37.19.82 min ptn
discus 5 deelnemer(s)
1 260 Laere, Roel van 12-12-1965 AV Scheldesport 28.27 m ptn
2 247 Rasenberg, Ronald 14-3-1965 AV Scheldesport 24.92 m ptn
3 8 Fabry, Emile 28-8-1966 AV Scheldesport 22.93 m ptn
4 79 Groot, Erik 9-5-1966 AV Parthenon 22.66 m ptn
5 238 Kreek, Jos de 4-4-1963 AV Scheldesport 22.43 m ptn
kogel 3 deelnemer(s)
1 8 Fabry, Emile 28-8-1966 AV Scheldesport 10.57 m ptn
2 247 Rasenberg, Ronald 14-3-1965 AV Scheldesport 8.32 m ptn
3 238 Kreek, Jos de 4-4-1963 AV Scheldesport 7.13 m ptn
hoog 6 deelnemer(s)
1 228 Nieuwhof, Johan 8-3-1964 AV Startbaan 1.79 m ptn
2 269 Laere, Luc van 8-1-1960 AV Scheldesport 1.70 m ptn
3 281 Derksen, Jan-Wick 24-2-1965 Typhoon 1.52 m ptn
4 79 Groot, Erik 9-5-1966 AV Parthenon 1.47 m ptn
5 238 Kreek, Jos de 4-4-1963 AV Scheldesport 1.42 m ptn
260 Laere, Roel van 12-12-1965 AV Scheldesport 0.00 m ptn
ver 4 deelnemer(s)
1 236 Bakx, Wan 5-2-1964 AC TION 5.76 m ptn +0.4
2 211 Jonge, Eric de 13-1-1966 Phoenix 5.30 m ptn -0.3
3 218 Aker, Ton 1-6-1964 AV '47 5.08 m ptn -0.8
4 238 Kreek, Jos de 4-4-1963 AV Scheldesport 4.48 m ptn -0.6

 

M50 - Mannen Masters

100m - series 8 deelnemer(s)
1 212 Schaafsma, Kay 30-10-1960 AV Sprint 12.43 sec ptn +1.3
2 190 Hoffman, Glenn 12-10-1958 AV Scheldesport 12.68 sec ptn +1.3
3 137 Nierop, Justus van 1-4-1958 DAK 13.06 sec ptn +1.2
4 106 Zaman, Jacques 6-3-1961 AV Scheldesport 13.11 sec ptn +1.3
5 152 Dijk, Gerrit 27-2-1958 ACO van Elderen 13.26 sec ptn +1.3
6 259 Mee, Albert van der 29-1-1960 AV Sprint 13.30 sec ptn +1.2
7 244 Flücht, Uli 10-10-1959 AV NEA-Volharding 13.36 sec ptn +1.2
8 86 Drabben, Helmut 11-4-1959 AV 1923 13.61 sec ptn +1.2
100m - finale 6 deelnemer(s)
1 212 Schaafsma, Kay 30-10-1960 AV Sprint 12.33 sec ptn +1.7
2 190 Hoffman, Glenn 12-10-1958 AV Scheldesport 12.66 sec ptn +1.7
3 137 Nierop, Justus van 1-4-1958 DAK 12.94 sec ptn +1.7
4 259 Mee, Albert van der 29-1-1960 AV Sprint 12.96 sec ptn +1.7
5 106 Zaman, Jacques 6-3-1961 AV Scheldesport 13.24 sec ptn +1.7
6 152 Dijk, Gerrit 27-2-1958 ACO van Elderen 13.26 sec ptn +1.7
200m - series 8 deelnemer(s)
1 137 Nierop, Justus van 1-4-1958 DAK 26.93 sec ptn +0.6
2 181 Pesch, Peter 9-7-1959 AV Zuidwal 27.34 sec ptn +0.2
3 106 Zaman, Jacques 6-3-1961 AV Scheldesport 27.95 sec ptn +0.2
4 190 Hoffman, Glenn 12-10-1958 AV Scheldesport 28.48 sec ptn +0.6
5 122 Velthuizen, Gert 19-8-1958 Spark 29.14 sec ptn +0.6
6 147 Leijssen, Huib 19-5-1955 AV '23 29.41 sec ptn +0.2
7 22 Nijs, Victor de 12-10-1952 AV Fortuna 30.16 sec ptn +0.6
244 Flücht, Uli 10-10-1959 AV NEA-Volharding dns sec ptn +0.2
200m - finale 6 deelnemer(s)
1 137 Nierop, Justus van 1-4-1958 DAK 26.41 sec ptn -0.8
2 190 Hoffman, Glenn 12-10-1958 AV Scheldesport 26.61 sec ptn -0.8
3 106 Zaman, Jacques 6-3-1961 AV Scheldesport 26.81 sec ptn -0.8
4 181 Pesch, Peter 9-7-1959 AV Zuidwal 26.82 sec ptn -0.8
5 122 Velthuizen, Gert 19-8-1958 Spark 30.67 sec ptn -0.8
147 Leijssen, Huib 19-5-1955 AV '23 dns sec ptn -0.8
400m - series 7 deelnemer(s)
1 109 Noordam, Roel 17-4-1962 AV Fortuna 59.76 sec ptn
2 123 Wesseling, Hans 10-1-1961 Leiden Atletiek 60.03 sec ptn
3 151 Eijkenboom, Ron 14-5-1961 AV '34 60.14 sec ptn
4 106 Zaman, Jacques 6-3-1961 AV Scheldesport 60.22 sec ptn
5 170 Wijngaard, Wim van den 18-6-1958 Scorpio 60.28 sec ptn
6 267 Spangenberg, Stan 30-3-1959 Phanos 61.58 sec ptn
7 95 Talma, Klaas 21-5-1959 AV Impala 64.37 sec ptn
400m - finale 6 deelnemer(s)
1 106 Zaman, Jacques 6-3-1961 AV Scheldesport 57.71 sec ptn
2 170 Wijngaard, Wim van den 18-6-1958 Scorpio 58.13 sec ptn
3 109 Noordam, Roel 17-4-1962 AV Fortuna 59.33 sec ptn
4 123 Wesseling, Hans 10-1-1961 Leiden Atletiek 59.69 sec ptn
5 267 Spangenberg, Stan 30-3-1959 Phanos 60.05 sec ptn
6 151 Eijkenboom, Ron 14-5-1961 AV '34 60.35 sec ptn
800m 9 deelnemer(s)
1 160 Mortel, Hans van de 11-7-1961 AV Lopersgroep Deurne 2.17.87 min ptn
2 216 Haast, Corné 1-11-1959 Spado 2.18.05 min ptn
3 123 Wesseling, Hans 10-1-1961 Leiden Atletiek 2.20.11 min ptn
4 175 Dorst, Cock 26-12-1961 AV Pallas '93 2.20.66 min ptn
5 275 Stienstra, Alex 6-7-1959 LAAC Twente 2.20.73 min ptn
6 272 Bouma, Bert 18-7-1959 AV Hollandia 2.22.20 min ptn
7 267 Spangenberg, Stan 30-3-1959 Phanos 2.22.44 min ptn
8 116 Reinders, Andre 15-4-1960 Atletiek Maastricht 2.25.62 min ptn
9 81 Rossum, Theo van 14-4-1958 AKU 2.26.56 min ptn
1500m 8 deelnemer(s)
1 160 Mortel, Hans van de 11-7-1961 AV Lopersgroep Deurne 4.19.65 min ptn
2 275 Stienstra, Alex 6-7-1959 LAAC Twente 4.20.92 min ptn
3 175 Dorst, Cock 26-12-1961 AV Pallas '93 4.45.22 min ptn
4 95 Talma, Klaas 21-5-1959 AV Impala 4.52.74 min ptn
5 81 Rossum, Theo van 14-4-1958 AKU 4.58.23 min ptn
6 116 Reinders, Andre 15-4-1960 Atletiek Maastricht 5.04.79 min ptn
7 200 Wilde, Rien de 11-8-1960 AV '56 5.05.73 min ptn
8 208 Lous, Henk 19-3-1958 ADSV Dynamica 5.17.72 min ptn
5000m 5 deelnemer(s)
1 275 Stienstra, Alex 6-7-1959 LAAC Twente 15.56.18 min ptn
2 256 Deenen, Frans 7-9-1961 AV Venray Regio 17.33.32 min ptn
3 242 Rietkerk, Rubert 11-6-1961 Altis 18.29.51 min ptn
4 27 Kaljouw, Peter 18-2-1960 Veteranen Nederland 19.16.76 min ptn
5 208 Lous, Henk 19-3-1958 ADSV Dynamica 19.43.00 min ptn
5000m snelw 4 deelnemer(s)
1 12 Beek, Harold van 14-4-1962 RWV 23.51.72 min ptn
2 115 Leijenaar, Richard 26-5-1959 RWV 25.23.43 min ptn
3 14 Riezebos, Gerrit 15-2-1959 RWV 29.11.64 min ptn
4 13 Knaap, Hans van der 9-12-1959 RWV 29.46.52 min ptn
100mh 3 deelnemer(s)
1 193 Huikeshoven, Huub 28-10-1960 AV Atos 15.30 sec ptn +1.9
2 86 Drabben, Helmut 11-4-1959 AV 1923 15.97 sec ptn +1.9
3 122 Velthuizen, Gert 19-8-1958 Spark 18.67 sec ptn +1.9
3000m steeple 4 deelnemer(s)
1 185 Hoorn, Martien van der 18-3-1953 De Spartaan 11.17.72 min ptn
2 250 Neut, Christiaan van der 9-11-1961 AV Startbaan 11.45.67 min ptn
3 272 Bouma, Bert 18-7-1959 AV Hollandia 12.09.89 min ptn
200 Wilde, Rien de 11-8-1960 AV '56 dnf min ptn
discus 4 deelnemer(s)
1 65 Holthuysen, Peter 7-11-1961 Swift 46.74 m ptn
2 164 Aerts, Kees 20-9-1958 SV Noordkop 39.26 m ptn
3 259 Mee, Albert van der 29-1-1960 AV Sprint 39.16 m ptn
4 91 Blerck, Cees van 28-3-1959 Scorpio 33.68 m ptn
kogel 4 deelnemer(s)
1 65 Holthuysen, Peter 7-11-1961 Swift 13.78 m ptn
2 164 Aerts, Kees 20-9-1958 SV Noordkop 12.72 m ptn
3 259 Mee, Albert van der 29-1-1960 AV Sprint 12.02 m ptn
4 91 Blerck, Cees van 28-3-1959 Scorpio 10.16 m ptn
speer 6 deelnemer(s)
1 261 Vries, Paul de 2-3-1962 Haag Atletiek 51.50 m ptn
2 155 Dijk, Hans van 30-5-1961 AV Weert 42.07 m ptn
3 278 Heyligers, Henk 6-3-1958 GVAC 41.50 m ptn
4 259 Mee, Albert van der 29-1-1960 AV Sprint 36.51 m ptn
5 135 Kremers, Hans 1-1-1958 Prins Hendrik 36.11 m ptn
6 200 Wilde, Rien de 11-8-1960 AV '56 25.33 m ptn
ver 4 deelnemer(s)
1 109 Noordam, Roel 17-4-1962 Fortuna 5.08 m ptn -0.7
2 190 Hoffman, Glenn 12-10-1958 AV Scheldesport 4.83 m ptn -0.2
3 269 Laere, Luc van 8-1-1960 AV Scheldesport 4.31 m ptn +0.8
4 106 Zaman, Jacques 6-3-1961 AV Scheldesport 3.88 m ptn -0.9
hss 5 deelnemer(s)
1 291 Huijbers, Jan 20-5-1951 GAC Gemert 10.33 m ptn -0.2
2 122 Velthuizen, Gert 19-8-1958 Spark 9.42 m ptn -0.5
3 263 Giskes, Dirk-Jan 21-6-1954 NOVA 8.95 m ptn -0.7
4 106 Zaman, Jacques 6-3-1961 AV Scheldesport 8.53 m ptn -1.2
9 Jacobs, Ruud 2-8-1961 AV Groene Ster dns m ptn

 

M55 - Mannen Masters

100m 6 deelnemer(s)
1 230 Wieles, Ruud 18-7-1955 Typhoon 12.52 sec ptn +0.2
2 92 Hill, Ricardo 9-10-1955 AV Parthenon 13.00 sec ptn +0.2
3 147 Leijssen, Huib 19-5-1955 AV '23 13.93 sec ptn +0.2
4 22 Nijs, Victor de 12-10-1952 AV Fortuna 14.62 sec ptn +0.2
5 263 Giskes, Dirk-Jan 21-6-1954 AV NOVA 14.77 sec ptn +0.2
17 Scholten, Marcel 20-2-1956 Altis DNF sec ptn +0.2
400m 5 deelnemer(s)
1 171 Essen, Michiel van 23-4-1957 Leiden Atletiek 59.34 sec ptn
2 147 Leijssen, Huib 19-5-1955 AV '23 61.48 sec ptn
3 263 Giskes, Dirk-Jan 21-6-1954 AV NOVA 65.17 sec ptn
4 17 Scholten, Marcel 20-2-1956 Altis 69.22 sec ptn
5 22 Nijs, Victor de 12-10-1952 AV Fortuna 70.56 sec ptn
800m 5 deelnemer(s)
1 185 Hoorn, Martien van der 18-3-1953 De Spartaan 2.14.43 min ptn
2 171 Essen, Michiel van 23-4-1957 Leiden Atletiek 2.15.25 min ptn
3 98 Eck, Henk van 14-10-1956 GAC Gemert 2.20.44 min ptn
4 196 Flipsen, Henk 8-6-1957 AV Weert 2.22.76 min ptn
5 158 Nunen, Bert van 10-3-1957 AV De Keien 2.30.42 min ptn
1500m 3 deelnemer(s)
1 185 Hoorn, Martien van der 18-3-1953 De Spartaan 4.46.18 min ptn
2 248 Punt, Hennie 22-4-1954 AV Trias 4.47.05 min ptn
3 98 Eck, Henk van 14-10-1956 GAC Gemert 4.51.81 min ptn
5000m 11 deelnemer(s)
1 185 Hoorn, Martien van der 18-3-1953 De Spartaan 17.11.80 min ptn
2 277 Luteijn, Sjaak 20-5-1957 Loopgroep PK 17.14.29 min ptn
3 50 Woord, Ruud 12-4-1957 THOR 17.22.47 min ptn
4 248 Punt, Hennie 22-4-1954 AV Trias 17.43.14 min ptn
5 158 Nunen, Bert van 10-3-1957 AV De Keien 17.45.25 min ptn
6 131 Dekkers, Adriaan 10-10-1956 GAC Gemert 18.00.01 min ptn
7 129 Neve, Johan 21-5-1957 KAV Holland 18.29.50 min ptn
8 127 Roelofs, André 18-2-1956 Loopgroep Aart Stigter 19.19.80 min ptn
9 284 Sas, Carl 30-10-1954 AV Cifla 20.16.83 min ptn
10 246 Caspel, Jon van 20-3-1957 ADSV Dynamica 21.25.57 min ptn
11 60 Bras, Gerard 30-10-1952 AV'56 21.56.28 min ptn
5000m snelw 3 deelnemer(s)
1 120 Cornelis, Jan 31-1-1956 AV Holten 25.53.55 min ptn
2 18 Huliselan, Boetje 22-5-1955 OLAT 30.15.82 min ptn
3 99 Bremen, Wim van 24-7-1955 RWV 35.10.79 min ptn
discus 5 deelnemer(s)
1 77 Pracht, Tony 2-9-1953 Leiden Atletiek 37.51 m ptn
2 173 Bakel, Henk van 14-2-1953 Swift 32.40 m ptn
3 57 Roosen, Wim 30-6-1956 KAV Holland 30.90 m ptn
4 45 Meijer, Kees 1-12-1956 AV NEA-Volharding 28.41 m ptn
5 26 Schaap, Zier 31-8-1953 The Hague Road Runners 18.34 m ptn
kogel 5 deelnemer(s)
1 57 Roosen, Wim 30-6-1956 KAV Holland 11.99 m ptn
2 63 Hoedt, Cees den 14-1-1956 AV Fortuna 11.12 m ptn
3 77 Pracht, Tony 2-9-1953 Leiden Atletiek 10.40 m ptn
4 173 Bakel, Henk van 14-2-1953 Swift 10.15 m ptn
5 26 Schaap, Zier 31-8-1953 The Hague Road Runners 8.56 m ptn
speer 5 deelnemer(s)
57 Roosen, Wim 30-6-1956 KAV Holland 52.50 m ptn
133 Tsipouras, Ioannes 4-2-1957 Diomedon 37.15 m ptn
45 Meijer, Kees 1-12-1956 AV NEA-Volharding 32.65 m ptn
26 Schaap, Zier 31-8-1953 The Hague Road Runners 29.51 m ptn
121 Duyf, Jan 26-8-1955 ATV Venray 27.15 m ptn
hoog 3 deelnemer(s)
1 291 Huijbers, Jan 20-5-1951 GAC Gemert 1.58 m ptn
2 57 Roosen, Wim 30-6-1956 KAV Holland 1.55 m ptn
3 191 Boer, Paul 24-12-1949 TION 1.46 m ptn
polshoog 3 deelnemer(s)
1 45 Meijer, Kees 1-12-1956 AV NEA-Volharding 2.60 m ptn
2 263 Giskes, Dirk-Jan 21-6-1954 NOVA 2.40 m ptn
3 22 Nijs, Victor de 12-10-1952 AV Fortuna 2.10 m ptn
ver 3 deelnemer(s)
1 291 Huijbers, Jan 20-5-1951 GAC Gemert 4.84 m ptn +1.4
2 167 Ties, Jan 25-8-1947 AAC '61 4.84 m ptn +0.3
3 45 Meijer, Kees 1-12-1956 AV NEA-Volharding 4.78 m ptn +1.5

 

M60 - Mannen Masters

100m 5 deelnemer(s)
1 97 Threels, Wim 26-2-1952 GAC Hilversum 12.74 sec ptn +2.2
2 167 Ties, Jan 25-8-1947 AAC '61 13.21 sec ptn +2.2
3 225 Gentle, Glenn 5-1-1952 AV Achilles Top 13.65 sec ptn +2.2
4 82 Marcelissen, Frans 14-2-1952 Atletiek Helden 14.06 sec ptn +2.2
5 49 Barneveld, Franz van 12-7-1950 Altis 14.83 sec ptn +2.2
200m - series 8 deelnemer(s)
1 225 Gentle, Glenn 5-1-1952 AV Achilles Top 27.92 sec ptn +0.3
2 167 Ties, Jan 25-8-1947 AAC '61 28.43 sec ptn +0.3
3 82 Marcelissen, Frans 14-2-1952 Atletiek Helden 28.47 sec ptn +0.3
4 97 Threels, Wim 26-2-1952 GAC Hilversum 29.26 sec ptn +0.0
5 49 Barneveld, Franz van 12-7-1950 Altis 30.04 sec ptn +0.0
6 108 Groen, Peter 2-7-1949 AV 1923 30.26 sec ptn +0.0
7 72 Grapendaal, Hans 11-9-1948 DEM 30.33 sec ptn +0.3
227 Dijke, Rini van 18-1-1952 Delta Sport dns sec ptn +0.0
200m - finale 6 deelnemer(s)
1 97 Threels, Wim 26-2-1952 GAC Hilversum 26.24 sec ptn -0.1
2 167 Ties, Jan 25-8-1947 AAC '61 27.53 sec ptn -0.1
3 225 Gentle, Glenn 5-1-1952 AV Achilles Top 27.58 sec ptn -0.1
4 82 Marcelissen, Frans 14-2-1952 Atletiek Helden 28.39 sec ptn -0.1
5 49 Barneveld, Franz van 12-7-1950 Altis 30.45 sec ptn -0.1
108 Groen, Peter 2-7-1949 AV 1923 dns sec ptn -0.1
400m 4 deelnemer(s)
1 97 Threels, Wim 26-2-1952 GAC Hilversum 59.12 sec ptn
2 232 Wijngaarden, Piet van 2-3-1952 Avantri 62.34 sec ptn
3 72 Grapendaal, Hans 11-9-1948 DEM 66.45 sec ptn
4 49 Barneveld, Franz van 12-7-1950 Altis 68.56 sec ptn
800m 6 deelnemer(s)
1 232 Wijngaarden, Piet van 2-3-1952 Avantri 2.24.44 min ptn
2 227 Dijke, Rini van 18-1-1952 Delta Sport 2.28.23 min ptn
3 76 Teutem, Wim van 15-12-1951 AV Phoenix 2.33.02 min ptn
4 191 Boer, Paul 24-12-1949 TION 2.34.19 min ptn
5 283 Nuyens, Peter 30-11-1948 AV Edam 2.35.88 min ptn
49 Barneveld, Franz van 12-7-1950 Altis dnf min ptn
1500m 6 deelnemer(s)
1 76 Teutem, Wim van 15-12-1951 AV Phoenix 5.16.50 min ptn
2 220 Smit, Eddy 5-6-1948 Delta Sport 5.21.75 min ptn
3 191 Boer, Paul 24-12-1949 TION 5.28.20 min ptn
4 283 Nuyens, Peter 30-11-1948 AV Edam 5.30.61 min ptn
5 223 Jonge, Wim de 4-12-1949 AV '56 5.40.40 min ptn
6 165 Guequierre, John 23-9-1951 ADSV Dynamica 6.02.37 min ptn
100mh 4 deelnemer(s)
1 240 Boven, Frans van 29-7-1943 THOR 20.29 sec ptn +2.3
2 206 Mettrop, Christiaan 16-3-1942 Spark 23.46 sec ptn +2.3
3 149 Vreeswijk, Bert 11-7-1950 Typhoon 24.65 sec ptn +2.3
114 Blom, Peter 10-1-1940 Jajn II dnf sec ptn +2.3
300mh 4 deelnemer(s)
1 97 Threels, Wim 26-2-1952 GAC Hilversum 45.30 sec ptn
2 108 Groen, Peter 2-7-1949 AV 1923 55.69 sec ptn
3 119 Waalewijn, Onno 20-1-1947 AV 1923 63.13 sec ptn
240 Boven, Frans van 29-7-1943 THOR dnf sec ptn
5000m snelw 7 deelnemer(s)
1 198 Koenis, Theo 12-10-1951 De Lat 27.49.66 min ptn
2 64 Rohner, Fred 11-9-1950 AV Unitas 30.10.29 min ptn
3 10 Wijsman, Alex 3-2-1948 De Lat 30.33.02 min ptn
4 132 Duit, Be 25-5-1949 De Lat 30.54.87 min ptn
5 68 Wakeren, Hans van 2-3-1949 AV Unitas 31.14.36 min ptn
6 20 Bijl, Wim van der 31-10-1939 RWV 32.51.99 min ptn
7 48 Bijnen, Harry 22-3-1952 DAK 34.19.62 min ptn
5000m 5 deelnemer(s)
1 138 Schalkwijk, Bert 9-4-1948 AV Monnickendam 18.00.89 min ptn
2 220 Smit, Eddy 5-6-1948 Delta Sport 20.32.85 min ptn
3 223 Jonge, Wim de 4-12-1949 AV '56 20.46.98 min ptn
4 178 Bakker, Wim 25-4-1950 AV Scheldesport 20.53.87 min ptn
165 Guequierre, John 23-9-1951 ADSV Dynamica dnf min ptn
discus 6 deelnemer(s)
1 21 Hooft, Jan van 7-12-1949 Swift 45.96 m ptn
2 286 Maat, Teo 10-3-1948 AV Fortuna 45.84 m ptn
3 153 Dekker, Jack 21-4-1949 AV Castricum 39.95 m ptn
4 36 Oerlemans, Geert 30-9-1948 SV Diomedon 39.62 m ptn
5 254 Hellebrekers, Wim 19-2-1950 AV Weert 35.44 m ptn
6 32 Klep, Frans 29-11-1948 Swift 32.16 m ptn
kogel 7 deelnemer(s)
1 153 Dekker, Jack 21-4-1949 AV Castricum 12.25 m ptn
2 225 Gentle, Glenn 5-1-1952 Achilles Top 12.05 m ptn
3 286 Maat, Teo 10-3-1948 AV Fortuna 11.74 m ptn
4 254 Hellebrekers, Wim 19-2-1950 AV Weert 10.87 m ptn
5 21 Hooft, Jan van 7-12-1949 Swift 10.53 m ptn
6 36 Oerlemans, Geert 30-9-1948 SV Diomedon 9.48 m ptn
7 32 Klep, Frans 29-11-1948 Swift 8.54 m ptn
speer 5 deelnemer(s)
1 97 Threels, Wim 26-2-1952 GAC 42.57 m ptn
2 225 Gentle, Glenn 5-1-1952 Achilles Top 37.45 m ptn
3 36 Oerlemans, Geert 30-9-1948 SV Diomedon 33.99 m ptn
4 149 Vreeswijk, Bert 11-7-1950 Typhoon 33.32 m ptn
5 32 Klep, Frans 29-11-1948 Swift 31.69 m ptn
polshoog 3 deelnemer(s)
1 102 Vliet, Marc van 24-2-1952 AV Castricum 3.00 m ptn
2 149 Vreeswijk, Bert 11-7-1950 Typhoon 2.80 m ptn
3 145 Osch, Michel van 23-6-1948 Haag Atletiek 2.50 m ptn

 

M65 - Mannen Masters

100m 6 deelnemer(s)
1 66 Scholtes, W. 9-6-1947 AV Sparta 14.05 sec ptn +2.6
2 61 Verseveld, Henny van 20-2-1946 Statina 14.30 sec ptn +2.6
3 253 Klanker, Dirk 16-9-1946 AV Castricum 14.32 sec ptn +2.6
4 119 Waalewijn, Onno 20-1-1947 AV 1923 14.67 sec ptn +2.6
5 282 Akkerman, Roelf 3-2-1945 AV Castricum 14.78 sec ptn +2.6
240 Boven, Frans van 29-7-1943 THOR dnf sec ptn +2.6
200m 4 deelnemer(s)
1 66 Scholtes, W. 9-6-1947 AV Sparta 28.32 sec ptn +0.8
2 253 Klanker, Dirk 16-9-1946 AV Castricum 29.83 sec ptn +0.8
3 282 Akkerman, Roelf 3-2-1945 AV Castricum 30.90 sec ptn +0.8
4 119 Waalewijn, Onno 20-1-1947 AV 1923 32.79 sec ptn +0.8
400m 6 deelnemer(s)
1 66 Scholtes, W. 9-6-1947 AV Sparta 64.77 sec ptn
2 290 Smeets, Hans 23-2-1947 AV Achilles Top 65.47 sec ptn
3 61 Verseveld, Henny van 20-2-1946 Statina 68.56 sec ptn
4 186 Lasseur, Joop 20-10-1942 Delta Sport 68.99 sec ptn
5 105 Gilst, John van 15-8-1944 Veteranen Nederland 80.83 sec ptn
117 Schaaf, Jelle van der 13-10-1944 AV Hera dnf sec ptn
1500m 3 deelnemer(s)
1 290 Smeets, Hans 23-2-1947 AV Achilles Top 5.15.11 min ptn
2 288 Timmers, Roel 25-12-1946 Veteranen Nederland 5.18.67 min ptn
3 205 Knapen, Henk 12-2-1944 DES 7.09.91 min ptn
5000m 8 deelnemer(s)
1 276 Streumer, Bert 7-11-1945 Hellas Utrecht 18.02.15 min ptn
2 288 Timmers, Roel 25-12-1946 Veteranen Nederland 19.16.30 min ptn
3 273 Kruis, Rob 6-5-1946 Typhoon 19.57.56 min ptn
4 234 Engelhart, Johan 27-6-1942 Veteranen Nederland 21.26.57 min ptn
5 105 Gilst, John van 15-8-1944 Veteranen Nederland 22.22.10 min ptn
6 172 Nieuwenhuis, Ruud 7-12-1943 SV Kombijsport 22.48.01 min ptn
7 43 Joosse, Rinus 1-8-1939 AV '56 23.01.79 min ptn
186 Lasseur, Joop 20-10-1942 Delta Sport dnf min ptn
discus 4 deelnemer(s)
1 38 Laat, Frans de 22-6-1946 AV Statina 40.39 m ptn
2 37 Janssen, Jacques 16-2-1946 Scopias 36.53 m ptn
3 2 Titulaer, Jan 25-5-1947 Swift 35.67 m ptn
4 104 Roosen, Kees 9-1-1947 KAV Holland 32.86 m ptn
kogel 3 deelnemer(s)
1 38 Laat, Frans de 22-6-1946 AV Statina 13.69 m ptn
2 2 Titulaer, Jan 25-5-1947 Swift 11.75 m ptn
3 104 Roosen, Kees 9-1-1947 KAV Holland 11.07 m ptn
speer 3 deelnemer(s)
1 2 Titulaer, Jan 25-5-1947 Swift 34.52 m ptn
2 104 Roosen, Kees 9-1-1947 KAV Holland 33.68 m ptn
3 142 Dam, Cor van 29-12-1946 AvVN 23.60 m ptn
hoog 4 deelnemer(s)
1 62 Hondelink, Rene 18-5-1947 Cialfo 1.43 m ptn
2 119 Waalewijn, Onno 20-1-1947 AV '23 1.35 m ptn
3 114 Blom, Peter 10-1-1940 Jahn II 1.25 m ptn
240 Boven, Frans van 29-7-1943 THOR DNS m ptn
ver 4 deelnemer(s)
1 119 Waalewijn, Onno 20-1-1947 AV '23 4.11 m ptn -0.4
2 148 Veldmeijer, Hans 3-6-1947 GAC 3.83 m ptn +1.4
3 105 Gilst, John van 15-8-1944 AvVN 3.30 m ptn +0.1
240 Boven, Frans van 29-7-1943 THOR DNS m ptn
hss 3 deelnemer(s)
119 Waalewijn, Onno 20-1-1947 AV '23 8.90 m ptn -1.4
148 Veldmeijer, Hans 3-6-1947 GAC 7.96 m ptn -0.6
240 Boven, Frans van 29-7-1943 THOR 7.69 m ptn +1.2

 

M70 - Mannen Masters

100m 5 deelnemer(s)
294 Metselaar, Wim 28-3-1942 AV Aalsmeer 15.95 sec ptn +0.7
206 Mettrop, Christiaan 16-3-1942 Spark 16.21 sec ptn +0.7
214 Heemstra, Willem 26-3-1941 Dutch Gay & Lesbian Athl. 16.41 sec ptn +0.7
215 Schouten, Pieter 14-6-1934 GAC 17.69  sec ptn +0.7
202 Bosman, Gillis 23-6-1939 THOR 21.50 sec ptn +0.7
400m 3 deelnemer(s)
1 294 Metselaar, Wim 28-3-1942 AV Aalsmeer 71.21 sec ptn
2 206 Mettrop, Christiaan 16-3-1942 Spark 78.14 sec ptn
3 214 Heemstra, Willem 26-3-1941 Dutch Gay & Lesbian Athl. 80.52 sec ptn
1500m 4 deelnemer(s)
255 Keijzers, Jan 1-2-1942 AV Sprint 6.00.05 min ptn
43 Joosse, Rinus 1-8-1939 AV '56 6.08.64 min ptn
202 Bosman, Gillis 23-6-1939 THOR 7.00.74 min ptn
214 Heemstra, Willem 26-3-1941 Dutch Gay & Lesbian Athl. 7.38.30 min ptn
discus 3 deelnemer(s)
1 101 Martens, Frits 5-6-1942 AV Hollandia 35.69 m ptn
2 197 Blommestijn, Peter 23-5-1942 Rotterdam Atletiek 35.45 m ptn
3 34 Schrieken, Dick 18-5-1940 Trias 35.04 m ptn
kogel 4 deelnemer(s)
1 34 Schrieken, Dick 18-5-1940 Trias 12.93 m ptn
2 197 Blommestijn, Peter 23-5-1942 Rotterdam Atletiek 11.71 m ptn
3 101 Martens, Frits 5-6-1942 AV Hollandia 11.45 m ptn
4 179 Slootbeek, Jan 8-3-1936 GAC 8.38 m ptn
ver 3 deelnemer(s)
1 114 Blom, Peter 10-1-1940 Jahn II 3.89 m ptn -0.7
2 179 Slootbeek, Jan 8-3-1936 GAC 3.21 m ptn +1.3
3 215 Schouten, Pieter 14-6-1934 GAC 2.78 m ptn +0.9
hss 3 deelnemer(s)
101 Martens, Frits 5-6-1942 AV Hollandia 7.51 m ptn +0.4
179 Slootbeek, Jan 8-3-1936 GAC 6.72 m ptn +0.5
215 Schouten, Pieter 14-6-1934 GAC 6.16 m ptn -0.3

 

M75 - Mannen Masters

5000m snelw 3 deelnemer(s)
1 182 Bakker, Klaas 16-5-1937 OLAT 34.05.27 min ptn
2 15 Nijenhuis, Bauke te 14-10-1935 RWV 34.29.40 min ptn
3 3 Krabbendam, Bernard 11-8-1934 De Lat 38.44.42 min ptn
discus 3 deelnemer(s)
1 179 Slootbeek, Jan 8-3-1936 GAC 20.06 m ptn
2 73 Giezen, Kees van 14-2-1934 GAC 16.96 m ptn
3 219 Knoppert, Gijs 29-4-1934 AvVN 13.62 m ptn

Catering NK


De catering bij de NK wordt verzorgd door:

Horst Keurslager

Horst Keurslager

Bakker Marcel Commandeur

Commandeur
  
 
Voor vragen over de NK Masters kunt u mailen met nkmasters2013@avcialfo.nl