Uitslagen NK Masters 2012

V35 - Vrouwen Masters

800m 3 deelnemer(s)
1 414 Lotthrinkx, Nathalie 11-2-1976 Eindhoven Atletiek 2.23.24 min ptn
2 389 Beek, Christy van 18-5-1974 AV Pallas '67 2.29.47 min ptn
3 375 Bree-Versantfoort, Fanny van 17-3-1973 GAC 2.47.72 min ptn
5000m 3 deelnemer(s)
1 375 Bree-Versantfoort, Fanny van 17-3-1973 GAC 20.22.26 min ptn
2 389 Beek, Christy van 18-5-1974 AV Pallas '67 20.46.36 min ptn
3 368 Verstappen, Cindy 21-9-1975 GAC 23.18.30 min ptn
3000m snelw 3 deelnemer(s)
1 378 Radder-Willems, Marleen 22-2-1951 RWV 19.45.67 min ptn
2 439 Bemmel-van der Bas, Ilonka van 20-11-1972 RWV 22.30.54 min ptn
3 421 Merwe, M. v.d. 18-3-1953 AV Unitas 24.51.88 min ptn
100mh 1 deelnemer(s)
1 355 Hulten, Neeltje van 8-2-1976 AV Phoenix 15.13 sec ptn +1.9
discus 2 deelnemer(s)
1 430 Berden, Leonie 16-5-1974 RK HAV 41.00 m ptn
2 359 Roosen, Y.M. 29-4-1977 KAV Holland 38.58 m ptn
kogel 3 deelnemer(s)
1 430 Berden, Leonie 16-5-1974 RK HAV 11.21 m ptn
2 359 Roosen, Y.M. 29-4-1977 KAV Holland 10.78 m ptn
3 419 Nijdam, Esther 28-9-1972 Scorpio 9.33 m ptn
speer 3 deelnemer(s)
1 430 Berden, Leonie 16-5-1974 RK HAV 31.63 m ptn
2 431 Cardol, Jenny 24-3-1975 AV Hera 29.27 m ptn
3 419 Nijdam, Esther 28-9-1972 Scorpio 23.94 m ptn
ver 3 deelnemer(s)
1 355 Hulten, Neeltje van 8-2-1976 AV Phoenix 5.34 m ptn +2.3
2 362 Waanders, Iris 27-6-1976 Prins Hendrik 4.57 m ptn +1.2
3 419 Nijdam, Esther 28-9-1972 Scorpio 4.36 m ptn +1.2
hss 1 deelnemer(s)
1 362 Waanders, Iris 27-6-1976 Prins Hendrik 10.58 m ptn -0.7

 

V40 - Vrouwen Masters 

100m 5 deelnemer(s)
1 391 Kamp-Steverink, Iris 3-3-1971 AV Phoenix 13.70 sec ptn +1.5
2 384 Burg-Bolleboom, Cindy van der 23-3-1971 ARV Ilion 13.75 sec ptn +1.5
3 436 Dieleman-Pieters, Patricia 26-9-1970 AV Scheldesport 14.64 sec ptn +1.5
4 385 Klaver, Marlou 24-1-1968 Nijmegen Atletiek 14.64 sec ptn +1.5
5 422 Nawijn, Ineke 3-5-1969 ACO van Elderen 15.70 sec ptn +1.5
200m 6 deelnemer(s)
1 391 Kamp-Steverink, Iris 3-3-1971 AV Phoenix 28.64 sec ptn -0.6
2 385 Klaver, Marlou 24-1-1968 Nijmegen Atletiek 29.93 sec ptn -0.6
3 436 Dieleman-Pieters, Patricia 26-9-1970 AV Scheldesport 30.04 sec ptn -0.6
4 422 Nawijn, Ineke 3-5-1969 ACO van Elderen 31.24 sec ptn -0.6
5 438 Manni, Pauline 16-9-1967 GAC Hilversum 31.85 sec ptn -0.6
6 425 Heydt, Sandy van der 9-5-1971 Parthenon 34.43 sec ptn -0.6
400m 3 deelnemer(s)
1 422 Nawijn, Ineke 3-5-1969 ACO van Elderen 68.28 sec ptn
2 436 Dieleman-Pieters, Patricia 26-9-1970 AV Scheldesport 68.54 sec ptn
438 Manni, Pauline 16-9-1967 GAC Hilversum dnf sec ptn
800m 4 deelnemer(s)
1 435 Weijling-Dissel, Nicole 16-6-1967 AV Trias 2.24.06 min ptn
2 371 Velden, Astrid van 6-8-1967 ACO van Elderen 2.36.63 min ptn
3 422 Nawijn, Ineke 3-5-1969 ACO van Elderen 2.43.94 min ptn
4 416 Koelemeij-Jansen, Lilian 4-10-1971 AV Hera 2.48.59 min ptn
1500m 3 deelnemer(s)
1 435 Weijling-Dissel, Nicole 16-6-1967 AV Trias 5.05.03 min ptn
2 371 Velden, Astrid van 6-8-1967 ACO van Elderen 5.23.72 min ptn
3 416 Koelemeij-Jansen, Lilian 4-10-1971 AV Hera 5.43.00 min ptn
5000m 5 deelnemer(s)
1 395 Wijnberger, Lia 6-4-1969 Ciko '66 18.06.79 min ptn
2 387 Schipper, Agnes 3-9-1968 Hellas Utrecht 18.13.37 min ptn
3 418 Versluys-Burkin, Frederique 11-11-1969 AV De Wielingen 18.30.24 min ptn
4 420 Dunnewind, Giny 30-4-1968 ACO / Van Elderen 20.37.22 min ptn
5 412 Marion, Goossen 22-5-1972 AV Scheldesport 25.00.48 min ptn
discus 5 deelnemer(s)
1 432 Reijs, Moniek 25-4-1972 AV De Keien 35.61 m ptn
2 410 Reinders-Vasse, Hanneke 26-11-1969 Groningen Atletiek 31.74 m ptn
3 354 Joosten-van Zwanenburg, Evelien 8-5-1970 AV Parthenon 27.95 m ptn
4 425 Heydt, Sandy van der 9-5-1971 Parthenon 25.47 m ptn
5 426 Veen-Koers, M.A.N. van der 16-8-1968 AV '56 22.61 m ptn
kogel 5 deelnemer(s)
1 410 Reinders-Vasse, Hanneke 26-11-1969 Groningen Atletiek 11.37 m ptn
2 354 Joosten-van Zwanenburg, Evelien 8-5-1970 AV Parthenon 10.52 m ptn
3 432 Reijs, Moniek 25-4-1972 AV De Keien 10.10 m ptn
4 425 Heydt, Sandy van der 9-5-1971 Parthenon 8.81 m ptn
5 426 Veen-Koers, M.A.N. van der 16-8-1968 AV '56 7.66 m ptn
speer 4 deelnemer(s)
1 426 Veen-Koers, M.A.N. van der 16-8-1968 AV '56 21.27 m ptn
2 425 Heydt, Sandy van der 9-5-1971 Parthenon 20.89 m ptn
3 437 Hilst, Marjon van der 24-6-1967 Energie 20.84 m ptn
4 416 Koelemeij-Jansen, Lilian 4-10-1971 AV Hera 19.75 m ptn
hoog 1 deelnemer(s)
1 385 Klaver, Marlou 24-1-1968 Nijmegen Atletiek 1.40 m ptn
ver 3 deelnemer(s)
1 384 Burg-Bolleboom, Cindy van der 23-3-1971 ARV Ilion 4.64 m ptn +1.8
2 424 Kouijzer-Lauwers, Christian 3-2-1965 RK HAV 4.41 m ptn +1.5
3 385 Klaver, Marlou 24-1-1968 Nijmegen Atletiek 4.12 m ptn +1.8

 

V45 - Vrouwen Masters

100m 4 deelnemer(s)
1 415 Klostermann, Valerie 26-7-1965 PAC 13.49 sec ptn +1.4
2 424 Kouijzer-Lauwers, Christian 3-2-1965 RK HAV 14.04 sec ptn +1.4
3 400 Smedinga, Jolanda 13-8-1965 AV '55 Heerenveen 15.63 sec ptn +1.4
4 351 Koese-Biesheuvel, Ellis 25-5-1964 AV Aalsmeer 18.22 sec ptn +1.4
200m 4 deelnemer(s)
1 415 Klostermann, Valerie 26-7-1965 PAC 27.61 sec ptn +0.5
2 407 Augustin, Mary 27-8-1962 AV Sparta 30.17 sec ptn +0.5
3 403 Maris, Jolanda 26-3-1965 AV Groene Ster 31.03 sec ptn +0.5
4 400 Smedinga, Jolanda 13-8-1965 AV '55 Heerenveen 32.30 sec ptn +0.5
400m 3 deelnemer(s)
1 415 Klostermann, Valerie 26-7-1965 PAC 61.87 sec ptn
2 407 Augustin, Mary 27-8-1962 AV Sparta 65.94 sec ptn
3 400 Smedinga, Jolanda 13-8-1965 AV '55 Heerenveen 75.95 sec ptn
800m 7 deelnemer(s)
1 423 Geel-Herlaar, Simone 28-2-1962 DEM 2.39.99 min ptn
2 377 Wintjes, Marjan 15-8-1962 GAC 2.43.05 min ptn
3 413 Overveld, Jeanine van 26-6-1961 Thor 2.44.82 min ptn
4 411 Wijs, Marijke de 4-8-1965 SV Sportlust 2.46.26 min ptn
5 400 Smedinga, Jolanda 13-8-1965 AV '55 Heerenveen 2.48.86 min ptn
6 367 Gommers-Frijters, Ina 22-12-1965 DJA 2.48.97 min ptn
7 386 Nijs, Margot de 19-8-1963 RK HAV 2.50.86 min ptn
1500m 3 deelnemer(s)
1 411 Wijs, Marijke de 4-8-1965 SV Sportlust 5.26.87 min ptn
2 408 Loeve, Nicole 12-2-1964 HAC 5.35.87 min ptn
3 406 Ven, Margot van der 5-6-1966 Groene Ster 5.58.36 min ptn
5000m 3 deelnemer(s)
408 Loeve, Nicole 12-2-1964 HAC 20.07.23 min ptn
406 Ven, Margot van der 5-6-1966 Groene Ster 21.11.43 min ptn
411 Wijs, Marijke de 4-8-1965 SV Sportlust dns min ptn
discus 4 deelnemer(s)
1 409 Aberkrom-De Groot, Mirjam 2-2-1964 AV Edam 38.61 m ptn
2 429 Noord, Jannet van 18-10-1962 AV Lycurgus 34.15 m ptn
3 398 Lems, J.M.C. 19-12-1966 Energie 34.06 m ptn
4 351 Koese-Biesheuvel, Ellis 25-5-1964 AV Aalsmeer 22.11 m ptn
kogel 3 deelnemer(s)
1 409 Aberkrom-De Groot, Mirjam 2-2-1964 AV Edam 11.18 m ptn
2 429 Noord, Jannet van 18-10-1962 AV Lycurgus 10.33 m ptn
3 398 Lems, J.M.C. 19-12-1966 Energie 9.98 m ptn
speer 3 deelnemer(s)
1 402 Schellekens-Frijters, Ans 22-12-1965 DJA 28.06 m ptn
2 429 Noord, Jannet van 18-10-1962 AV Lycurgus 24.04 m ptn
3 409 Aberkrom-De Groot, Mirjam 2-2-1964 AV Edam 22.94 m ptn
hss 3 deelnemer(s)
1 382 Boelens, Helen 15-1-1966 Prins Hendrik 9.36 m ptn +0.8
2 428 Groenendijk, Rina 15-11-1955 AV '47 8.47 m ptn +0.8
3 363 Blommestijn-Euser, L.C.M.F. 2-7-1944 Rotterdam Atletiek 7.42 m ptn +0.2

V50 - Vrouwen Masters

100m 4 deelnemer(s)
1 390 Barnhoorn-Jongejan, Hanny 26-9-1960 AV Trias 14.31 sec ptn +1.4
2 399 Mulder, Ilona 2-6-1961 GAC 14.43 sec ptn +1.4
3 373 Torbijn-van der Koogh, Joke 29-10-1957 AV Parthenon 14.63 sec ptn +1.4
4 433 Dekker, Els 17-1-1960 AV Hera 15.23 sec ptn +1.4
200m 5 deelnemer(s)
423 Geel-Herlaar, Simone 28-2-1962 DEM 27.86 sec ptn +1.1
399 Mulder, Ilona 2-6-1961 GAC 29.63 sec ptn +1.1
373 Torbijn-van der Koogh, Joke 29-10-1957 AV Parthenon 30.82 sec ptn +1.1
381 Veldmeijer-Lubbers, Inez 25-2-1960 GAC 31.24 sec ptn +1.1
433 Dekker, Els 17-1-1960 AV Hera 31.96 sec ptn +1.1
400m 4 deelnemer(s)
1 423 Geel-Herlaar, Simone 28-2-1962 DEM 62.93 sec ptn
2 353 Oost, Sonja 2-5-1957 EAC De Sperwers 68.00 sec ptn
3 381 Veldmeijer-Lubbers, Inez 25-2-1960 GAC 70.32 sec ptn
4 413 Overveld, Jeanine van 26-6-1961 Thor 71.07 sec ptn
1500m 4 deelnemer(s)
1 413 Overveld, Jeanine van 26-6-1961 Thor 5.41.17 min ptn
2 417 Welle Donker, Frederika 28-8-1959 AV Fortuna 5.50.43 min ptn
3 397 Bos, Wilma 25-4-1958 AV Hanzesport 5.52.75 min ptn
4 370 Nunen, Rita van 6-6-1960 AV De Keien 6.13.51 min ptn
80mh 3 deelnemer(s)
1 390 Barnhoorn-Jongejan, Hanny 26-9-1960 AV Trias 13.70 sec ptn
2 428 Groenendijk, Rina 15-11-1955 AV '47 15.62 sec ptn
396 Kamp-Linnebank, Brigitte van de 15-6-1960 GAC dnf sec ptn
discus 3 deelnemer(s)
1 357 Dijk, Ingrid van 19-5-1962 GAC 37.96 m ptn
2 399 Mulder, Ilona 2-6-1961 GAC 26.69 m ptn
3 401 Duijf-Merkx, Helene 15-12-1958 ATV Venray 19.39 m ptn
kogel 4 deelnemer(s)
1 357 Dijk, Ingrid van 19-5-1962 GAC 11.66 m ptn
2 399 Mulder, Ilona 2-6-1961 GAC 9.94 m ptn
3 396 Kamp-Linnebank, Brigitte van de 15-6-1960 GAC 9.72 m ptn
4 401 Duijf-Merkx, Helene 15-12-1958 ATV Venray 7.03 m ptn
speer 3 deelnemer(s)
1 390 Barnhoorn-Jongejan, Hanny 26-9-1960 AV Trias 32.02 m ptn
2 357 Dijk, Ingrid van 19-5-1962 GAC 26.13 m ptn
3 365 Marcelis-Dikmans, Jenny 10-8-1948 Scorpio 21.11 m ptn
ver 3 deelnemer(s)
1 374 Jacobs, Tilly 19-6-1956 AV PEC 1910 4.72 m ptn +1.2
2 399 Mulder, Ilona 2-6-1961 GAC 4.18 m ptn +1.2
3 428 Groenendijk, Rina 15-11-1955 AV '47 3.87 m ptn -2.1
5000m 5 deelnemer(s)
1 383 Verbeek, Monique 5-12-1959 AV Pallas '67 20.28.91 min ptn
2 440 Vermeulen-Stulen, Jannet 25-11-1955 AV Phoenix 21.02.95 min ptn
3 370 Nunen, Rita van 6-6-1960 AV De Keien 21.29.60 min ptn
4 397 Bos, Wilma 25-4-1958 AV Hanzesport 21.38.48 min ptn
5 417 Welle Donker, Frederika 28-8-1959 AV Fortuna 22.06.95 min ptn

 

V55 - Vrouwen Masters

100m 4 deelnemer(s)
1 374 Jacobs, Tilly 19-6-1956 AV PEC 1910 13.79 sec ptn +1.5
2 353 Oost, Sonja 2-5-1957 EAC De Sperwers 13.99 sec ptn +1.5
3 379 Akkerman-Smits, Anja 1-5-1955 AV Castricum 15.49 sec ptn +1.5
4 360 Dijkman, Rietje 21-6-1939 AV 1923 16.69 sec ptn +1.5
200m 3 deelnemer(s)
1 353 Oost, Sonja 2-5-1957 EAC De Sperwers 29.44 sec ptn -0.2
2 379 Akkerman-Smits, Anja 1-5-1955 AV Castricum 32.51 sec ptn -0.2
3 360 Dijkman, Rietje 21-6-1939 AV 1923 35.97 sec ptn -0.2

 

V60 - Vrouwen Masters

 

1500m 4 deelnemer(s)
1 369 Dijk, Anne van 10-7-1949 AV Gouda 5.51.37 min ptn
2 394 Raap, Els 28-4-1947 SV Kombijsport 5.58.07 min ptn
3 352 Knapen-de Bode, M. 18-10-1947 Loopgroep PK 6.20.92 min ptn
4 427 Rutten, Trees 13-9-1947 Nijmegen Atletiek 6.36.46 min ptn
5000m 5 deelnemer(s)
1 394 Raap, Els 28-4-1947 SV Kombijsport 21.27.98 min ptn
2 369 Dijk, Anne van 10-7-1949 AV Gouda 21.50.08 min ptn
3 352 Knapen-de Bode, M. 18-10-1947 Loopgroep PK 22.37.36 min ptn
4 358 Hal-van Dijk, Martha van 9-7-1946 CAV Energie 23.22.61 min ptn
5 427 Rutten, Trees 13-9-1947 Nijmegen Atletiek 24.13.83 min ptn
speer 1 deelnemer(s)
1 393 Reinboud, Weia 11-3-1950 Hellas Utrecht 29.78 m ptn
discus 4 deelnemer(s)
1 380 Anholt, Annie van 22-2-1947 AV Attila 32.04 m ptn
2 361 Brasser, Jolande 6-3-1946 AV Trias 26.65 m ptn
3 372 Florusse-Van der Koogh, Wil 8-1-1948 AV Parthenon 22.59 m ptn
4 365 Marcelis-Dikmans, Jenny 10-8-1948 Scorpio 20.94 m ptn
kogel 3 deelnemer(s)
1 380 Anholt, Annie van 22-2-1947 AV Attila 9.90 m ptn
2 365 Marcelis-Dikmans, Jenny 10-8-1948 Scorpio 8.63 m ptn
3 372 Florusse-Van der Koogh, Wil 8-1-1948 AV Parthenon 7.23 m ptn
hoog 1 deelnemer(s)
1 393 Reinboud, Weia 11-3-1950 Hellas Utrecht 1.38 m ptn

Catering NK


De catering bij de NK wordt verzorgd door:

Horst Keurslager

Horst Keurslager

Bakker Marcel Commandeur

Commandeur
  
 
Voor vragen over de NK Masters kunt u mailen met nkmasters2013@avcialfo.nl