Uitslag 600m indoor Cialfo, 13-03-2016 Epe

AV Cialfo
Indoor AV Cialfo 13 maart 2016
op 11.03.2016 in EPE - PWA-Hal
Uitslagenlijst
14.03.2016 / 00:10

Overzicht
Jongens C J15
Jongens C J14
Jongens D J13
Jongens D J12
Jongens Pup A J11
Jongens Pup A J10
Jongens Pup B J09
Jongens Pup C J08
Mini Pup J7
Meisjes C M15
Meisjes C M14
Meisjes D M13
Meisjes D M12
Meisjes Pup A M11
Meisjes Pup A M10
Meisjes Pup C M08
Mini Pup M7
GEMISCHTE WETTBEWERBE
Jongens C J15
600 m Jongens C J15   11.03.2016
  Finale
1. Martina, Shemar 2001 NED AV Spirit Lelystad 1:48,3 min.    

Jongens C J14
600 m Jongens C J14   11.03.2016
  Finale
1. de Haan, Sjoerd 2002 NED AV Spirit Lelystad 2:00,8 min.    
2. de Bruijne, Gijs 2002 NED AV Flevo Delta 2:04,3 min.    
3. Witmond, Geordy 2002 NED AV Spirit Lelystad 2:05,1 min.    

Jongens D J13
600 m Jongens D J13   11.03.2016
  Finale
1. Baak, Brend 2003 NED AV Flevo Delta 2:03,5 min.    
2. Edelman, Ike 2003 NED AV Athlos 2:04,8 min.    

Jongens D J12
600 m Jongens D J12   11.03.2016
  Finale
1. Emmerik van, Jim 2004 NED Cialfo 1:57,8 min.    

Jongens Pup A J11
600 m Jongens PA J11   11.03.2016
  Finale
1. Tempelman, Tim 2005 NED AV Spirit Lelystad 2:10,4 min.    
2. van de Wetering, Oscar 2005 NED Cialfo 2:43,7 min.    

Jongens Pup A J10
600 m Jongens PA J10   11.03.2016
  Finale
1. Konijnenberg, Rens 2006 NED Cialfo 2:15,1 min.    
2. Pfaff, Davi 2006 NED AV Spirit Lelystad 2:23,8 min.    
3. Berkhoff, Thijn 2006 NED Cialfo 2:30,4 min.    
4. Wiggerink, Sander 2006 NED Cialfo 2:38,8 min.    

Jongens Pup B J09
600 m Jongens PB J 9   11.03.2016
  Finale
1. de Bruijne, Huub 2007 NED AV Flevo Delta 2:18,7 min.    
2. Gerringa, Luca 2007 NED AV Spirit Lelystad 2:22,1 min.    
3. Alberts, Dennis 2007 NED Cialfo 2:34,4 min.    
4. Struijs, Jessy 2007 NED SAV 2:39,3 min.    

Jongens Pup C J08
600 m Jongens PC J 8   11.03.2016
  Finale
1. Bonnema, Teine 2008 NED Cialfo 2:29,7 min.    
2. Konijnenberg, Axel 2008 NED Cialfo 2:43,9 min.    
3. van Bodegom, Jan 2008 NED Cialfo 3:05,3 min.    

Mini Pup J7
600 m Mini PC J 7   11.03.2016
  Finale
1. Idema, Wytse 2009 NED Cialfo 2:44,6 min.    

Meisjes C M15
600 m Meisjes C M15   11.03.2016
  Finale > uit mix wedstrijd Meisjes C M15
1. Kuipers, Kirsten 2001 NED AV Spirit Lelystad 1:59,6 min.    

Meisjes C M14
600 m Meisjes C M14   11.03.2016
  Finale
1. Emmerik van, Desi 2002 NED Cialfo 1:49,8 min.    
2. Agricola, Melana 2002 NED AV Spirit Lelystad 2:07,1 min.    

Meisjes D M13
600 m Meisjes D M13   11.03.2016
  Finale
1. van Houweling, Evelien 2003 NED AV De Gemzen 2:12,7 min.    
2. Mulder, Amber 2003 NED AV Spirit Lelystad 2:23,6 min.    

Meisjes D M12
600 m Meisjes D M12   11.03.2016
  Finale
1. Peters, Eva 2004 NED AV Spirit Lelystad 2:38,6 min.    

Meisjes Pup A M11
600 m Meisjes PA M11   11.03.2016
  Finale
1. Visscher, Maud 2005 NED AV Fivelstreek 2:06,5 min.    

Meisjes Pup A M10
600 m Meisjes PA M10   11.03.2016
  Finale
1. Hanekamp, Renske 2006 NED AV De Gemzen 2:14,7 min.    
2. van Drunen, Gwendolyn 2006 NED AV Spirit Lelystad 2:41,6 min.    
3. Hanekamp, Bente 2006 NED AV De Gemzen 2:44,5 min.    

Meisjes Pup C M08
600 m Meisjes PC M 8   11.03.2016
  Finale
1. Heere, Anouk 2008 NED Cialfo 2:22,5 min.    
2. Blokland, Eva 2008 NED AV Passaat 2:24,0 min.    
3. Roozeboom, Marte 2008 NED Cialfo 2:44,6 min.    
4. Brummel, Senna 2008 NED Cialfo 2:46,3 min.    
5. Boeve, Genelieve 2008 NED Cialfo 3:12,7 min.    

Mini Pup M7
600 m Mini MC M 7   11.03.2016
  Finale
1. Heere, Jenneke 2009 NED Cialfo 2:37,9 min.    
2. Struijs, Jill 2009 NED SAV 2:48,2 min.    
3. Blokland, Nina 2010 NED AV Passaat 2:57,2 min.    

GEMISCHTE WETTBEWERBE

Meisjes C M15
600 m Meisjes C M15   11.03.2016
  Finale mix wedstrijd
1. Kuipers, Kirsten 2001 NED AV Spirit Lelystad 1:59,6 min.    

Samengesteld met COSA WIN 2.6.2 -- COSA-Software, Berggartenstr. 5a, D-38271 Baddeckenstedt
eMail: renziesoft@aol.com Home-Page: www.cosa-software.de
Licentie voor: NED/ Regio IJsseldelta