Uitslag Coopertest, 6 min, 1000m, 2000m, 5000m en uurloop AV Cialfo Epe 21 06 2016

Coopertest

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Afstand   Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    147  Gerbrand Spierenburg       Cialfo                1999      1e Man       3.074  15,370    3:54
    2    117  Anne van Schuppen          Cialfo                1960      1e Vrouw     2.999  14,995    4:00
    3    149  Geert van de Hulst         Cialfo                2003      2e Man       2.720  13,600    4:24
    4    125  Mark Zoer                  Epe                   1978      3e Man       2.667  13,335    4:29
    5    525  Ethan Martin                                               4e Man       2.652  13,260    4:31
    6    118  Hidde de Wilde             Cialfo                2003      5e Man       2.634  13,170    4:33
    7    143  Liset van der Hulst        Cialfo                1999      2e Vrouw     2.617  13,085    4:35
    8    145  Anja Zweekhorst            Cialfo                1965      3e Vrouw     2.617  13,085    4:35
    9    146  Femke Zweekhorst           Cialfo                2002      4e Vrouw     2.617  13,085    4:35
   10    119  Thijmen Proper                                   2004      6e Man       2.608  13,040    4:36
   11    523  Oscar v.d.Wetering                                         7e Man       2.603  13,015    4:36
   12    516  Eline ten Grotenhuis                                       5e Vrouw     2.588  12,940    4:38
   13    150  Julian Uijttenboogaart     Cialfo                2000      8e Man       2.583  12,915    4:38
   14    144  Tessa Harmsen              Cialfo                2000      6e Vrouw     2.486  12,430    4:49
   15    529  Dennis Alberts                                             9e Man       2.472  12,360    4:51
   16    114  Annlies Proper             Epe                   1971      7e Vrouw     2.445  12,225    4:54
   17    134  Roelof Wiggerink           Emst                  1966     10e Man       2.409  12,045    4:58
   18    151  Femke Jonas                Epe                   2007      8e Vrouw     2.393  11,965    5:00
   19    102  Hester Bosch               Cialfo                2006      9e Vrouw     2.374  11,870    5:03
   20    528  Fiona ten Grootenhuis                                     10e Vrouw     2.371  11,855    5:03
   21    520  Dani Szabo                                                11e Man       2.356  11,780    5:05
   22    521  Jesse Proper                                              12e Man       2.330  11,650    5:09
   23    153  Mees van Selin             Emst                  2007     13e Man       2.323  11,615    5:09
   24    136  Heleen ten Grotenhuis      Epe                   1974     11e Vrouw     2.300  11,500    5:13
   25    517  Sander Wiggerink                                          14e Man       2.291  11,455    5:14
   26    518  Rens Konijnberg                                           15e Man       2.262  11,310    5:18
   27    140  Karel v.d. Wetering        Doornspijk            1964     16e Man       2.231  11,155    5:22
   28    142  Fay Horsfield              Epe                   1984     12e Vrouw     2.230  11,150    5:22
   29    109  Noor de Wilde              Cialfo                2006     13e Vrouw     2.171  10,855    5:31
   30    519  Tijn Berkhof                                              17e Man       2.030  10,150    5:54
   31    113  Lukas Brouw                Epe                   1974     18e Man       2.000  10,000    6:00
   32    522  Oliver Brouw                                              19e Man       2.000  10,000    6:00
   33    526  Hilal Kaygin                                              14e Vrouw     1.986   9,930    6:02
   34    141  F.Zehra Kaygin             Epe                   1983     15e Vrouw     1.986   9,930    6:02
   35    527  Amy Haas                                                  16e Vrouw     1.876   9,380    6:23
   36    524  Vera Vorstman                                             17e Vrouw     1.870   9,350    6:25
   37    126  Ilse Elfrink               Epe                   1981     18e Vrouw     1.834   9,170    6:32
   38    127  A.J. van den Berg          Emst                  1978     19e Vrouw     1.655   8,275    7:15


6 Minuten loop (Halve coopertest)

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Afstand   Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    501  Teine Bonnema                                              1e Man       1.276  12,760    4:42
    2    515  Wytse Idema                                                2e Man       1.136  11,360    5:16
    3    502  Axel Konijnenberg                                          3e Man       1.130  11,300    5:18
    4    531  Anouk Heere                                                1e Vrouw     1.110  11,100    5:24
    5    505  Evi Vosselman                                              2e Vrouw     1.108  11,080    5:24
    6    510  Jenneke Heere                                              3e Vrouw     1.082  10,820    5:32
    7    506  Tijn Zoer                                                  4e Man       1.070  10,700    5:36
    8    512  Luca van Erkel                                             4e Vrouw     1.010  10,100    5:56
    9    508  Merel VorstVorstman                                        5e Vrouw     1.009  10,090    5:56
   10    509  Dominica Szabo                                             6e Vrouw     1.009  10,090    5:56
   11    514  Mirthe Elfrink                                             7e Vrouw       990   9,900    6:03
   12    507  Marte Roozenboom                                           5e Man         937   9,370    6:24
   13    503  Genelieve Boeve                                            8e Vrouw       928   9,280    6:27
   14    504  Catrijn Heere                                              9e Vrouw       917   9,170    6:32
   15    513  Twan Haas                                                  6e Man         900   9,000    6:39
   16    500  Emma Brouw                                                10e Vrouw       870   8,700    6:53
   17    532  Jasine Martin                                             11e Vrouw       855   8,550    7:01
   18    511  Jan van Bodegom                                            7e Man         764   7,640    7:51

1000 meter

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd        Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  ----------  ------ -------
    1    309  Piet Wiersma               Jahn II               1997      1e Man        2:43.7  21,951    2:44
    2    315  Annemarie Slangewal        Triathlon             1998      1e Vrouw      2:51.3  20,930    2:52
    3    308  Florian Vriezen            GAC Hilversum         2006      2e Man        3:15.3  18,367    3:16
    4    306  Rachel de weerd            Veluwe                1974      2e Vrouw      3:25.8  17,476    3:26
    5    318  Sam van Emmerik            Cialfo                2004      3e Man        3:33.1  16,822    3:34
    6    321  Tessa Horbrink             PEC 1910              2004      3e Vrouw      3:36.9  16,590    3:37
    7    320  Isabel v Houweling         De Gemzen             2005      4e Vrouw      3:38.2  16,438    3:39
    8    305  Esmee Vis                  De Gemzen             2005      5e Vrouw      3:41.8  16,216    3:42
    9    312  Emma van Emmerik           Cialfo                2002      6e Vrouw      3:45.8  15,929    3:46
   10    313  Siemelink Terschuur        Veluwe                1969      7e Vrouw      3:59.6  15,000    4:00
   11    319  Sophie de Haas             SAV                   2009      8e Vrouw      4:19.2  13,846    4:20
   12    317  Nelleke Evers              Veluwe                1951      9e Vrouw      4:50.7  12,371    4:51

2000 meter

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd        Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  ----------  ------ -------
    1     48  Bas Mekking                De Gemzen             1977      1e Man        6:08.0  19,565    3:04
    2      7  Tonnie Stouten             Veluwe                1965      2e Man        6:12.1  19,303    3:06
    3     47  Gerco van den Brink        Ermelo                1992      3e Man        6:18.6  18,997    3:09
    4     42  Tjibbe de Vries            BB lopers             1954      4e Man        7:14.4  16,552    3:37
    5     44  Jan Hollak                 Veluwe                1957      5e Man        7:25.9  16,143    3:43
    6     37  Jim van Emmerik            Cialfo                2004      6e Man        7:28.3  16,036    3:44
    7     33  Cees Kraaijeveld           AV '34                1955      7e Man        7:35.1  15,789    3:48
    8     39  Rachel de Weerd            Veluwe                1974      1e Vrouw      7:50.2  15,287    3:55
    9     27  Dirk Wigmans               avVN                  1954      8e Man        8:04.0  14,876    4:02
   10      2  Margot van der Ven         Groene Ster           1966      2e Vrouw      8:18.0  14,458    4:09
   11     50  Ronald Horbrink            PEC 1910              1978      9e Man        8:42.7  13,767    4:21

5000 meter

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    210  Ronald Derksen             Veluwe                1971      1e Man       17:26  17,208    3:29
    2    229  Marcel de Bats             Cialfo                1986      2e Man       17:30  17,143    3:30
    3    240  Bas van Beek               Cialfo                1975      3e Man       17:37  17,029    3:31
    4    224  Murk Falkena               Spirit Lelystad       1972      4e Man       18:19  16,379    3:39
    5    234  Jan Willem Davidse         PEC 1910              1966      5e Man       18:27  16,260    3:41
    6    206  Gertjan Keijl              De Gemzen             1965      6e Man       18:56  15,845    3:47
    7    225  R.A. van Asselt            Apeldoorn             1963      7e Man       19:01  15,776    3:48
    8    204  Christiaan van Putten      Cialfo                1971      8e Man       19:40  15,254    3:56
    9    228  Saskia Schutte             Cialfo                1972      1e Vrouw     19:44  15,203    3:56
   10    208  Marco Betman               Veluwe                1968      9e Man       19:49  15,139    3:57
   11    209  Hubert Bogemann            De Gemzen             1962     10e Man       20:05  14,938    4:01
   12    132  Martin Hendrikx            Cialfo                1983     11e Man       20:30  14,634    4:06
   13    236  Maureen Hartman            De Gemzen             1977      2e Vrouw     20:59  14,297    4:11
   14    235  Erna van Es                De Gemzen             1976      3e Vrouw     20:59  14,297    4:11
   15    227  Olaf Bogerman              Leeuwarden            1996     12e Man       21:10  14,173    4:14
   16    233  Wim Potjes                 De Gemzen             1958     13e Man       21:15  14,118    4:15
   17    221  Mynko Peterink             Veluwe                1971     14e Man       22:53  13,110    4:34
   18    220  Arnoud van Agteren         Dieren                1971     15e Man       22:56  13,081    4:35
   19    237  Nanette Dijkman            De Gemzen             1975      4e Vrouw     23:09  12,959    4:37
   20    232  Cees Buijs                 De Gemzen             1952     16e Man       23:47  12,614    4:45
   21    230  Wim Krooshof               De Gemzen             1951     17e Man       24:03  12,474    4:48
   22    226  Loes Veugdenhil            Apeldoorn             1976      5e Vrouw     24:42  12,146    4:56
   23    217  Cor van den Berg           De Weerdt Loopschool           18e Man       25:42  11,673    5:08
   24    239  Dick van Beek              De Wielingen          1948     19e Man       25:47  11,635    5:09
   25    238  Jan Baack                  Cialfo                1945     20e Man       25:49  11,620    5:09
   26    207  Truus Verbriesen           De Weerdt Loopschool            6e Vrouw     26:26  11,349    5:17
   27    218  Corina Fijn                De Weerdt Loopschool            7e Vrouw     26:26  11,349    5:17
   28    201  Brenda van den Berg        De Weerdt Loopschool            8e Vrouw     28:33  10,508    5:42

Uurloop

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Afstand   Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    400  Willem de Weerdt           De Weerdt Loopschool  1955      1e Man      16.046  16,046    3:44
    2    404  Edo Brouwer                De Weerdt Loopschool  1980      2e Man      15.981  15,981    3:45
    3    406  Hans van Dijk              Altis                 1954      3e Man      15.225  15,225    3:56
    4    413  Ton Smit                   Veluwe                1951      4e Man      14.818  14,818    4:02
    5    408  Heiko van Beek             De Weerdt Loopschool  1977      5e Man      13.584  13,584    4:25
    6    409  Jorma van den Hoeven       Cialfo                1982      6e Man      13.584  13,584    4:25
    7    405  Ernst Zwijnenberg          De Weerdt Loopschool  1976      7e Man      12.883  12,883    4:39
    8    411  Marc van der Ziel          De Weerdt Loopschool  1972      8e Man      11.632  11,632    5:09
    9    407  Harold Neijenhuis          De Weerdt Loopschool  1965      9e Man      10.805  10,805    5:33