AV Cialfo Epe
1e Medaillewedstrijd BCD-Junioren
op 5.04.2014 in Epe - AV Cialfo Epe
Herziene uitslag dd. 9 april 2014
Uitslagenlijst

Overzicht
Jongens A Jongens A /A
Jongens B Jongens B /A
Jongens C J15 medwed A-progr.
Jongens C J14 medwed A-progr.
Jongens D J13 medwed A-progr.
Jongens D J12 medwed A-progr.
Meisjes A Meisjes A /A
Meisjes B Meisjes B /A
Meisjes C M15 medwed A-progr.
Meisjes C M14 medwed A-progr.
Meisjes D M13 medwed A-progr.
Meisjes D M12 medwed A-progr.

Jongens A Jongens A /A
Jongens A Jongens A /A 5.04.2014
110m h. - Ver - Kogel (6kg) - Discus (1.75kg)

1. 203 Stege van der, Daniel 1995 NED AV Flevo Delta 1.839 Ptn
19,7 - 4,75 - 11,18 - 32,65
453 - 309 - 544 - 533
2. 202 Stokkel, Jeffrey 1995 NED AV Flevo Delta 1.469 Ptn
dnf - 13,66 - 43,95 -
- 707 - 762 -
3. 200 Hoving, Bas 1996 NED AV Athlos 235 Ptn
dnf - 7,16 - -
- 235 - -

Jongens B Jongens B /A
Jongens B Jongens B /A 5.04.2014
110m h. - Ver - Kogel (5kg) - Discus (1.5kg)

1. 217 Bruggeman, Jasper 1997 NED AV De Gemzen 2.176 Ptn
17,9 - 5,71 - 11,39 - 31,40
572 - 539 - 559 - 506
2. 218 Velden van der, Mick 1997 NED AV Flevo Delta 2.128 Ptn
16,2 - 5,33 - 11,67 - 26,42
709 - 451 - 578 - 390
3. 207 Vliem, Robin 1998 NED AV Athlos 1.965 Ptn
15,0 - 5,31 - 9,24 - 22,55
823 - 446 - 404 - 292
4. 211 Poelert, Jeroen 1998 NED AV Athlos 1.881 Ptn
21,2 - 5,14 - 10,40 - 36,64
369 - 405 - 489 - 618
5. 216 Zijl van, Roy 1998 NED AV Salland 1.847 Ptn
20,5 - 5,32 - 10,53 - 30,82
407 - 448 - 499 - 493
6. 205 Veen, Niek 1997 NED AV Athlos 1.502 Ptn
19,5 - 4,46 - 9,82 - 24,99
465 - 235 - 447 - 355
7. 206 Laenen, Bram 1997 NED AV Athlos 1.474 Ptn
18,7 - 4,65 - 8,56 - 23,75
516 - 284 - 351 - 323
8. 204 Dekker, Jeroen 1998 NED AV Athlos 1.437 Ptn
18,8 - 4,64 - 8,53 - 22,73
510 - 282 - 348 - 297
9. 215 Lauwrier, Job 1998 NED AV Flevo Delta 1.368 Ptn
19,1 - 4,74 - 8,61 - 19,73
490 - 307 - 355 - 216
10. 213 Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 1.137 Ptn
20,3 - 4,47 - 7,87 - 18,68
418 - 238 - 295 - 186
11. 515 Kok de, Jasper 1998 NED AV Flevo Delta 980 Ptn
20,1 - 4,81 - 20,14 -
429 - 324 - 227 -
12. 214 Jonker, Wilco 1998 NED AV De Gemzen 884 Ptn
22,5 - 4,56 - 6,81 - 16,25
305 - 261 - 205 - 113
13. 209 Montfoort van, Kevin 1997 NED AV Athlos 858 Ptn
21,0 - 4,13 - 6,82 - 16,65
379 - 148 - 206 - 125
14. 210 Boer de, Rick 1997 NED AV Athlos 574 Ptn
no mark. - no mark. - 7,96 - 21,75
- - 303 - 271

Jongens B Jongens B /A 5.04.2014
110m h. - Ver - Kogel (5kg) - Discus (1.5kg)

1. AV Athlos I NED 5.348 Ptn
207 Vliem, Robin 1998 1.965 Ptn
211 Poelert, Jeroen 1998 1.881 Ptn
205 Veen, Niek 1997 1.502 Ptn
2. AV Flevo Delta NED 4.476 Ptn
218 Velden van der, Mick 1997 2.128 Ptn
215 Lauwrier, Job 1998 1.368 Ptn
515 Kok de, Jasper 1998 980 Ptn
3. AV De Gemzen NED 4.197 Ptn
217 Bruggeman, Jasper 1997 2.176 Ptn
213 Mak, Arnout 1998 1.137 Ptn
214 Jonker, Wilco 1998 884 Ptn
4. AV Athlos II NED 3.769 Ptn
206 Laenen, Bram 1997 1.474 Ptn
204 Dekker, Jeroen 1998 1.437 Ptn
209 Montfoort van, Kevin 1997 858 Ptn

Jongens C J15 medwed A-progr.
Jongens C J15 medwed A-progr. 5.04.2014
100m h. - Ver - Kogel (4kg) - Discus (1kg)

1. 248 Peters, Luuk 1999 NED AV PEC 1910 2.633 Ptn
13,9 - 5,15 - 12,59 - 33,66
814 - 650 - 640 - 529
2. 263 Olgers, Robert 1999 NED AV NOP 2.283 Ptn
15,1 - 5,07 - 9,05 - 30,30
694 - 634 - 476 - 479
3. 254 Kok, Niels 1999 NED AV Flevo Delta 2.147 Ptn
15,0 - 4,95 - 9,73 - 20,91
703 - 611 - 509 - 324
4. 252 Boon, Scott 1999 NED AV Flevo Delta 2.138 Ptn
17,3 - 5,02 - 9,66 - 31,18
515 - 625 - 506 - 492
5. 253 Groot de, Jarno 1999 NED AV Flevo Delta 2.114 Ptn
14,7 - 4,94 - 8,50 - 21,00
732 - 609 - 448 - 325
6. 261 Berg van den, Hugo 1999 NED AV NOP 2.079 Ptn
15,3 - 4,85 - 8,42 - 23,54
675 - 591 - 443 - 370
7. 244 Huizinga, Hugo 1999 NED AV PEC 1910 1.786 Ptn
17,7 - 4,35 - 9,62 - 19,94
488 - 488 - 504 - 306
8. 262 Held, Gerko 1999 NED AV NOP 1.774 Ptn
17,7 - 4,16 - 8,63 - 24,24
488 - 450 - 454 - 382
9. 255 Klinkenberg, Brian 1999 NED AV Flevo Delta 1.744 Ptn
no mark. - 4,50 - 11,09 - 42,75
- 519 - 573 - 652
10. 259 Raaijmakers, Kjell 1999 NED AV Athlos 1.690 Ptn
17,7 - 4,57 - 7,74 - 17,68
488 - 533 - 407 - 262
11. 258 Jong de, Robert 1999 NED AV Athlos 1.649 Ptn
20,8 - 4,72 - 8,39 - 21,46
309 - 564 - 442 - 334
12. 257 Boeve, Marten 1999 NED Cialfo 1.641 Ptn
20,0 - 4,13 - 8,90 - 24,03
350 - 444 - 468 - 379
13. 251 Breden, Ramon 1999 NED AV De Gemzen 1.596 Ptn
21,0 - 4,28 - 7,78 - 26,15
299 - 474 - 409 - 414
14. 256 Wilbrink, Dele 1999 NED AV Flevo Delta 1.576 Ptn
18,5 - 4,75 - 11,01 - no mark.
436 - 570 - 570 -
15. 246 Lierop van, Kasper 1999 NED AV PEC 1910 1.419 Ptn
20,5 - 3,93 - 7,14 - 20,57
324 - 404 - 374 - 317
16. 247 Logtenberg, Merijn 1999 NED AV PEC 1910 1.271 Ptn
22,1 - 3,85 - 6,49 - 19,60
248 - 388 - 336 - 299
17. 242 Arling, Robin 1999 NED AV Salland 1.135 Ptn
21,2 - 3,28 - 6,51 - 16,33
289 - 274 - 337 - 235
18. 260 Schenk, Thomas 1999 NED AV Athlos 1.131 Ptn
no mark. - 3,99 - 7,24 - 21,60
- 416 - 379 - 336
19. 241 Engelen van, Matthijs 1999 NED AV Salland 1.130 Ptn
22,8 - 3,67 - 6,12 - 16,87
219 - 352 - 313 - 246
20. 250 Schraa, Timon 1999 NED AV PEC 1910 1.082 Ptn
no mark. - 4,07 - 6,93 - 19,00
- 432 - 362 - 288

Jongens C J15 medwed A-progr. 5.04.2014
100m h. - Ver - Kogel (4kg) - Discus (1kg)

1. AV Flevo Delta NED 6.399 Ptn
254 Kok, Niels 1999 2.147 Ptn
252 Boon, Scott 1999 2.138 Ptn
253 Groot de, Jarno 1999 2.114 Ptn
2. AV NOP NED 6.136 Ptn
263 Olgers, Robert 1999 2.283 Ptn
261 Berg van den, Hugo 1999 2.079 Ptn
262 Held, Gerko 1999 1.774 Ptn
3. AV PEC 1910 NED 5.838 Ptn
248 Peters, Luuk 1999 2.633 Ptn
244 Huizinga, Hugo 1999 1.786 Ptn
246 Lierop van, Kasper 1999 1.419 Ptn
4. AV Athlos NED 4.470 Ptn
259 Raaijmakers, Kjell 1999 1.690 Ptn
258 Jong de, Robert 1999 1.649 Ptn
260 Schenk, Thomas 1999 1.131 Ptn

Jongens C J14 medwed A-progr.
Jongens C J14 medwed A-progr. 5.04.2014
100m h. - Ver - Kogel (4kg) - Discus (1kg)

1. 228 Mak, Léon 2000 NED AV De Gemzen 2.286 Ptn
15,4 - 4,65 - 9,41 - 37,06
666 - 550 - 494 - 576
2. 233 Stegeman, Rick 2000 NED Cialfo 1.903 Ptn
18,3 - 4,73 - 8,49 - 27,93
448 - 566 - 447 - 442
3. 223 Vos, Julian 2000 NED AV PEC 1910 1.797 Ptn
18,0 - 4,28 - 8,20 - 26,72
468 - 474 - 432 - 423
4. 229 Berg van den, Devin 2000 NED AV Flevo Delta 1.527 Ptn
20,1 - 4,23 - 7,77 - 20,15
344 - 464 - 409 - 310
5. 232 Overeem, Guido 2000 NED Cialfo 1.520 Ptn
19,4 - 4,22 - 7,45 - 18,86
382 - 462 - 391 - 285
6. 237 Sariaslan, Samil 2000 NED AV Athlos 1.462 Ptn
19,9 - 4,06 - 8,02 - 17,30
355 - 430 - 422 - 255
7. 239 Butoh, Noèl 2000 NED AV Athlos 1.461 Ptn
19,6 - 4,41 - 7,18 - 15,32
371 - 500 - 376 - 214
8. 234 Bakker, Nick 2000 NED AV Athlos 1.236 Ptn
21,1 - 3,97 - 6,10 - 15,50
294 - 412 - 312 - 218
9. 240 Hilgenkamp, Daniel 2000 NED AV Athlos 1.211 Ptn
19,8 - 3,70 - 5,83 - 14,57
360 - 358 - 295 - 198
10. 221 Groot Wesseldijk, Simon 2000 NED AV PEC 1910 1.188 Ptn
no mark. - 4,21 - 8,13 - 19,63
- 460 - 428 - 300
11. 230 Wiertsema, Jarno 2000 NED AV Flevo Delta 1.164 Ptn
21,9 - 3,83 - 6,30 - 14,64
257 - 384 - 324 - 199
12. 235 Verbrugh, Koen 2000 NED AV Athlos 1.140 Ptn
21,5 - 3,79 - 5,51 - 15,32
275 - 376 - 275 - 214
13. 224 Wind, Eric 2000 NED Isala `96 1.062 Ptn
22,7 - 3,80 - 5,15 - 15,15
223 - 378 - 251 - 210
14. 231 Haak, Timo 2000 NED Cialfo 979 Ptn
22,8 - 3,37 - 6,46 - 11,80
219 - 292 - 334 - 134
15. 236 Verbrugh, Sem 2000 NED AV Athlos 938 Ptn
31,0 - 3,56 - 5,79 - 20,41
0 - 330 - 293 - 315

Jongens C J14 medwed A-progr. 5.04.2014
100m h. - Ver - Kogel (4kg) - Discus (1kg)

1. Cialfo NED 4.402 Ptn
233 Stegeman, Rick 2000 1.903 Ptn
232 Overeem, Guido 2000 1.520 Ptn
231 Haak, Timo 2000 979 Ptn
2. AV Athlos I NED 4.159 Ptn
237 Sariaslan, Samil 2000 1.462 Ptn
239 Butoh, Noèl 2000 1.461 Ptn
234 Bakker, Nick 2000 1.236 Ptn
3. AV Athlos II NED 3.289 Ptn
240 Hilgenkamp, Daniel 2000 1.211 Ptn
235 Verbrugh, Koen 2000 1.140 Ptn
236 Verbrugh, Sem 2000 938 Ptn

Jongens D J13 medwed A-progr.
Jongens D J13 medwed A-progr. 5.04.2014
80m h. - Ver - Kogel (4kg) - Discus (1kg)

1. 324 Jansen, Julian 2001 NED AV NOP 2.037 Ptn
12,7 - 4,65 - 9,53 - 24,88
594 - 550 - 500 - 393
2. 322 Beuckens, Owen 2001 NED AV NOP 1.727 Ptn
13,2 - 4,38 - 6,86 - 21,41
542 - 494 - 358 - 333
3. 326 Roossink, Tom 2001 NED AV NOP 1.620 Ptn
14,0 - 4,26 - 8,29 - 16,93
466 - 470 - 437 - 247
4. 323 Boersma, Robin 2001 NED AV NOP 1.476 Ptn
13,9 - 4,60 - 5,23 - 14,88
475 - 540 - 257 - 204
5. 327 Voesten, Jasper 2001 NED AV NOP 1.425 Ptn
15,4 - 3,72 - 7,70 - 19,94
352 - 362 - 405 - 306
6. 302 Derksen, Colin 2001 NED AV PEC 1910 1.326 Ptn
15,2 - 3,83 - 7,62 - 13,53
367 - 384 - 400 - 175
7. 320 Jong de, Patrick 2001 NED AV Athlos 1.320 Ptn
18,1 - 3,95 - 7,24 - 22,44
182 - 408 - 379 - 351
8. 319 Vinne van der, Jord 2001 NED AV Athlos 1.311 Ptn
16,7 - 4,17 - 6,86 - 16,46
263 - 452 - 358 - 238
9. 313 Armour, Callum 2001 NED AV Flevo Delta 1.302 Ptn
16,4 - 3,60 - 7,60 - 18,67
283 - 338 - 399 - 282
10. 315 Schade, Daan 2001 NED AV Flevo Delta 1.222 Ptn
no mark. - 3,26 - 9,72 - 27,96
- 270 - 509 - 443
11. 318 Grooteboer, Toon 2001 NED AV Athlos 1.215 Ptn
16,3 - 3,80 - 7,87 - 11,81
289 - 378 - 414 - 134
12. 306 Veenhuizen, Daan 2001 NED AV PEC 1910 1.206 Ptn
15,8 - 3,81 - 6,68 - 12,71
323 - 380 - 347 - 156
13. 325 Maanen van, Roel 2001 NED AV NOP 1.184 Ptn
15,7 - 3,58 - 7,11 - 12,34
331 - 334 - 372 - 147
14. 304 Jong de, Bas 2001 NED AV PEC 1910 1.176 Ptn
16,2 - 3,71 - 6,33 - 14,39
296 - 360 - 326 - 194
15. 311 Kars, Leander 2001 NED AV Flevo Delta 1.164 Ptn
17,0 - 3,91 - 6,22 - 14,61
245 - 400 - 320 - 199
16. 317 Muller, Stephan 2001 NED Cialfo 1.120 Ptn
17,4 - 3,48 - 6,88 - 15,91
221 - 314 - 359 - 226
17. 303 Jager de, Job 2001 NED AV PEC 1910 1.118 Ptn
17,0 - 3,46 - 7,47 - 13,36
245 - 310 - 392 - 171
18. 301 Aarts, Gilles 2001 NED AV PEC 1910 1.099 Ptn
15,9 - 3,61 - 6,12 - 11,65
316 - 340 - 313 - 130
19. 312 Homma, Daan 2001 NED AV Flevo Delta 1.090 Ptn
17,5 - 3,89 - 6,35 - 12,57
215 - 396 - 327 - 152
20. 300 Veldboom, Mees 2001 NED McDonald's AV de Sprinter 1.007 Ptn
16,3 - 3,69 - 4,97 - 11,37
289 - 356 - 239 - 123
21. 321 Janssen, Wouter 2001 NED AV Athlos 967 Ptn
19,4 - 3,31 - 6,29 - 16,88
117 - 280 - 324 - 246
22. 316 Jongstra, Stan 2001 NED AV Flevo Delta 956 Ptn
17,0 - 3,47 - 5,55 - 11,28
245 - 312 - 278 - 121
23. 305 Prins, David 2001 NED AV PEC 1910 944 Ptn
17,5 - 3,38 - 5,42 - 13,16
215 - 294 - 269 - 166
24. 314 Dis, Dirk 2001 NED AV Flevo Delta 871 Ptn
17,3 - 3,41 - 5,23 - 9,95
227 - 300 - 257 - 87
25. 310 Velden van der, Leon 2001 NED AV Flevo Delta 819 Ptn
18,4 - 3,09 - 5,38 - 12,51
166 - 236 - 266 - 151
26. 309 Roest, Maarten 2001 NED AV De Gemzen 760 Ptn
19,7 - 3,02 - 5,37 - 13,31
103 - 222 - 266 - 169
27. 299 Koopman, Ruben 2001 NED Isala `96 653 Ptn
17,5 - 2,73 - 4,28 - 9,82
215 - 164 - 190 - 84

Jongens D J13 medwed A-progr. 5.04.2014
80m h. - Ver - Kogel (4kg) - Discus (1kg)

1. AV NOP I NED 5.384 Ptn
324 Jansen, Julian 2001 2.037 Ptn
322 Beuckens, Owen 2001 1.727 Ptn
326 Roossink, Tom 2001 1.620 Ptn
2. AV NOP II NED 4.085 Ptn
323 Boersma, Robin 2001 1.476 Ptn
327 Voesten, Jasper 2001 1.425 Ptn
325 Maanen van, Roel 2001 1.184 Ptn
3. AV Athlos NED 3.846 Ptn
320 Jong de, Patrick 2001 1.320 Ptn
319 Vinne van der, Jord 2001 1.311 Ptn
318 Grooteboer, Toon 2001 1.215 Ptn
4. AV PEC 1910 I NED 3.708 Ptn
302 Derksen, Colin 2001 1.326 Ptn
306 Veenhuizen, Daan 2001 1.206 Ptn
304 Jong de, Bas 2001 1.176 Ptn
5. AV Flevo Delta I NED 3.688 Ptn
313 Armour, Callum 2001 1.302 Ptn
315 Schade, Daan 2001 1.222 Ptn
311 Kars, Leander 2001 1.164 Ptn
6. AV PEC 1910 II NED 3.161 Ptn
303 Jager de, Job 2001 1.118 Ptn
301 Aarts, Gilles 2001 1.099 Ptn
305 Prins, David 2001 944 Ptn
7. AV Flevo Delta II NED 2.917 Ptn
312 Homma, Daan 2001 1.090 Ptn
316 Jongstra, Stan 2001 956 Ptn
314 Dis, Dirk 2001 871 Ptn

Jongens D J12 medwed A-progr.
Jongens D J12 medwed A-progr. 5.04.2014
80m h. - Ver - Kogel (4kg) - Discus (1kg)

1. 295 Mierlo van, Dano 2002 NED Isala `96 1.462 Ptn
15,2 - 4,35 - 7,04 - 16,50
367 - 488 - 368 - 239
2. 292 Kappert, Mees 2002 NED AV Salland 1.302 Ptn
15,8 - 4,14 - 6,44 - 14,67
323 - 446 - 333 - 200
3. 283 Bruijne de, Gijs 2002 NED AV Flevo Delta 1.300 Ptn
15,9 - 4,03 - 6,48 - 15,84
316 - 424 - 335 - 225
4. 291 Wielstra, Romke 2002 NED AV NOP 1.244 Ptn
16,0 - 3,84 - 6,90 - 14,14
310 - 386 - 360 - 188
5. 280 Groot de, Kjell 2002 NED AV Flevo Delta 1.174 Ptn
16,1 - 3,74 - 6,65 - 12,91
303 - 366 - 345 - 160
6. 278 Gruyter de, Louis 2002 NED AV De Gemzen 1.156 Ptn
17,0 - 3,90 - 6,78 - 12,88
245 - 398 - 353 - 160
7. 297 Wissen van, Pieter 2002 NED Isala `96 1.137 Ptn
16,9 - 3,78 - 6,26 - 14,24
251 - 374 - 322 - 190
8. 288 Engelen van, Marc 2002 NED AV Athlos 1.075 Ptn
16,5 - 3,57 - 5,39 - 14,67
276 - 332 - 267 - 200
9. 268 Elgersma, Jorrit 2002 NED AV PEC 1910 1.050 Ptn
16,4 - 3,57 - 5,65 - 12,51
283 - 332 - 284 - 151
10. 296 Stegerdam, Xander 2002 NED Isala `96 983 Ptn
16,7 - 3,74 - 5,39 - 9,94
263 - 366 - 267 - 87
11. 264 Boverhof, Jan 2002 NED Sprinter 945 Ptn
18,0 - 3,37 - 5,55 - 14,15
187 - 292 - 278 - 188
12. 225 Ommen van, Karsten 2002 NED Isala `96 941 Ptn
18,2 - 3,31 - 6,06 - 13,50
177 - 280 - 310 - 174
13. 275 Steengenga, Jesper 2002 NED AV PEC 1910 916 Ptn
16,8 - 3,33 - 4,85 - 12,22
257 - 284 - 231 - 144
14. 282 Stege van der, Robin 2002 NED AV Flevo Delta 902 Ptn
18,6 - 3,45 - 5,96 - 11,86
156 - 308 - 303 - 135
15. 285 Koning, David 2002 NED AV Athlos 876 Ptn
17,7 - 2,73 - 6,59 - 13,16
204 - 164 - 342 - 166
16. 294 Land, Sem 2002 NED AV Salland 874 Ptn
18,0 - 3,48 - 4,62 - 12,80
187 - 314 - 215 - 158
17. 287 Huther, Lex 2002 NED AV Athlos 866 Ptn
18,6 - 3,28 - 5,73 - 12,34
156 - 274 - 289 - 147
18. 226 Hove ten, Menno 2002 NED Isala `96 866 Ptn
17,4 - 3,35 - 4,99 - 11,13
221 - 288 - 240 - 117
19. 298 Hove ten, Julian 2002 NED Isala `96 851 Ptn
18,0 - 3,18 - 5,38 - 12,21
187 - 254 - 266 - 144
20. 293 Stok, Léon 2002 NED AV Salland 808 Ptn
19,3 - 2,65 - 6,49 - 14,80
121 - 148 - 336 - 203
21. 281 Zoon, Thijs 2002 NED AV Flevo Delta 781 Ptn
18,7 - 3,42 - 4,85 - 10,31
151 - 302 - 231 - 97
22. 273 Scholing, Job 2002 NED AV PEC 1910 777 Ptn
17,2 - 3,01 - 4,73 - 10,47
233 - 220 - 223 - 101
23. 274 Smulders, Fabian 2002 NED AV PEC 1910 743 Ptn
18,6 - 2,83 - 5,26 - 12,22
156 - 184 - 259 - 144
24. 277 Jansen, Sander 2002 NED AV De Gemzen 721 Ptn
19,7 - 2,89 - 5,64 - 12,00
103 - 196 - 283 - 139
25. 279 Kas, Ruben 2002 NED AV De Gemzen 711 Ptn
18,5 - 3,12 - 4,33 - 11,00
161 - 242 - 194 - 114
26. 284 Schimmel, Bas 2002 NED AV Flevo Delta 660 Ptn
18,2 - no mark. - 6,14 - 13,25
177 - - 315 - 168
27. 265 Huisken, Mark 2002 NED AV Salland 610 Ptn
19,0 - 2,85 - 4,51 - 9,63
136 - 188 - 207 - 79
28. 266 Striekwold, Thijmen 2002 NED AV Salland 409 Ptn
28,0 - 2,73 - 4,40 - 8,47
0 - 164 - 199 - 46
29. 271 Meijer, Giel 2002 NED AV PEC 1910 398 Ptn
20,5 - 2,75 - 3,66 - 7,53
68 - 168 - 143 - 19
30. 270 Kroontje, Ewan 2002 NED AV PEC 1910 331 Ptn
26,2 - 2,72 - 3,12 - 9,35
0 - 162 - 98 - 71

Jongens D J12 medwed A-progr. 5.04.2014
80m h. - Ver - Kogel (4kg) - Discus (1kg)

1. Isala `96 I NED 3.582 Ptn
295 Mierlo van, Dano 2002 1.462 Ptn
297 Wissen van, Pieter 2002 1.137 Ptn
296 Stegerdam, Xander 2002 983 Ptn
2. AV Flevo Delta NED 3.376 Ptn
283 Bruijne de, Gijs 2002 1.300 Ptn
280 Groot de, Kjell 2002 1.174 Ptn
282 Stege van der, Robin 2002 902 Ptn
3. AV Salland NED 2.984 Ptn
292 Kappert, Mees 2002 1.302 Ptn
294 Land, Sem 2002 874 Ptn
293 Stok, Léon 2002 808 Ptn
4. AV Athlos NED 2.817 Ptn
288 Engelen van, Marc 2002 1.075 Ptn
285 Koning, David 2002 876 Ptn
287 Huther, Lex 2002 866 Ptn
5. AV PEC 1910 I NED 2.743 Ptn
268 Elgersma, Jorrit 2002 1.050 Ptn
275 Steengenga, Jesper 2002 916 Ptn
273 Scholing, Job 2002 777 Ptn
6. Isala `96 II NED 2.658 Ptn
225 Ommen van, Karsten 2002 941 Ptn
226 Hove ten, Menno 2002 866 Ptn
298 Hove ten, Julian 2002 851 Ptn
7. AV De Gemzen NED 2.588 Ptn
278 Gruyter de, Louis 2002 1.156 Ptn
277 Jansen, Sander 2002 721 Ptn
279 Kas, Ruben 2002 711 Ptn
8. AV PEC 1910 II NED 1.472 Ptn
274 Smulders, Fabian 2002 743 Ptn
271 Meijer, Giel 2002 398 Ptn
270 Kroontje, Ewan 2002 331 Ptn

Meisjes A Meisjes A /A
Meisjes A Meisjes A /A 5.04.2014
100m h. - Hoog - Speer (600g) - 800m

1. 328 Bruggink, Maurien 1996 NED AV Flevo Delta 1.570 Ptn
19,4 - 1,25 - 16,15 - 2:49,6
360 - 417 - 311 - 482

Meisjes B Meisjes B /A
Meisjes B Meisjes B /A 5.04.2014
100m h. - Hoog - Speer (600g) - 800m

1. 333 Righolt, Charida 1997 NED AV Athlos 2.409 Ptn
16,2 - 1,60 - 23,27 - 2:47,3
605 - 832 - 470 - 502
2. 330 Kamara, Maggy 1998 NED AV Athlos 2.313 Ptn
16,3 - 1,50 - 20,76 - 2:39,5
596 - 726 - 417 - 574
3. 329 Vries de, Melanie 1998 NED AV Athlos 2.244 Ptn
17,0 - 1,50 - 22,18 - 2:43,5
535 - 726 - 447 - 536
4. 332 Smit, Krista 1997 NED AV Athlos 2.055 Ptn
15,3 - 1,30 - 25,90 - 3:05,5
692 - 484 - 522 - 357
5. 343 Jansen, Anne 1997 NED Isala `96 1.977 Ptn
18,1 - 1,55 - 23,79 - 3:18,5
449 - 779 - 480 - 269
6. 335 Klaver, Mariska 1998 NED AV Flevo Delta 1.892 Ptn
18,8 - 1,50 - 18,32 - 2:59,1
400 - 726 - 362 - 404
7. 337 Oostveen, Maartje 1998 NED AV Flevo Delta 1.837 Ptn
17,6 - 1,40 - 15,65 - 2:55,1
487 - 616 - 298 - 436
8. 331 Verbaan, Anne-Wikke 1997 NED AV Athlos 1.789 Ptn
18,4 - 1,40 - 11,32 - 2:40,5
428 - 616 - 181 - 564
9. 334 Wind, Kirsten 1998 NED Isala `96 1.485 Ptn
20,7 - 1,30 - 21,83 - 3:16,9
282 - 484 - 440 - 279
10. 336 Berge van den, Mirjam 1998 NED AV Flevo Delta 1.448 Ptn
21,3 - 1,40 - 17,22 - 3:22,3
249 - 616 - 337 - 246
11. 342 Slob, Danique 1997 NED Isala `96 932 Ptn
no mark. - no mark. - 29,33 - 3:07,1
- - 587 - 345
12. 338 Stege van der, Lisanne 1998 NED AV Flevo Delta 358 Ptn
no mark. - no mark. - 14,22 - 3:50,5
- - 262 - 96

Meisjes B Meisjes B /A 5.04.2014
100m h. - Hoog - Speer (600g) - 800m

1. AV Athlos NED 6.966 Ptn
333 Righolt, Charida 1997 2.409 Ptn
330 Kamara, Maggy 1998 2.313 Ptn
329 Vries de, Melanie 1998 2.244 Ptn
2. AV Flevo Delta NED 5.177 Ptn
335 Klaver, Mariska 1998 1.892 Ptn
337 Oostveen, Maartje 1998 1.837 Ptn
336 Berge van den, Mirjam 1998 1.448 Ptn
3. Isala `96 NED 4.394 Ptn
343 Jansen, Anne 1997 1.977 Ptn
334 Wind, Kirsten 1998 1.485 Ptn
342 Slob, Danique 1997 932 Ptn

Meisjes C M15 medwed A-progr.
Meisjes C M15 medwed A-progr. 5.04.2014
80m h. - Hoog - Speer (700g) - 600m

1. 387 Brink van den, Sanne 1999 NED AV Athlos 2.016 Ptn
13,2 - 1,45 - 31,26 - 2:04,5
542 - 582 - 515 - 377
2. 391 Meinders, Esmay 1999 NED AV NOP 1.860 Ptn
13,0 - 1,55 - 22,25 - 2:15,9
562 - 663 - 366 - 269
3. 381 Tamrouti, Ilham 1999 NED Isala `96 1.704 Ptn
no mark. - 1,50 - 35,54 - 1:53,4
- 623 - 578 - 503
4. 379 Nijenhuis, Eva 1999 NED AV PEC 1910 1.667 Ptn
13,6 - 1,40 - 19,41 - 2:11,3
503 - 541 - 313 - 310
5. 390 Hilderink, Imke 1999 NED AV NOP 1.607 Ptn
14,7 - 1,30 - 19,09 - 1:59,4
407 - 462 - 306 - 432
6. 389 Zijst van, Linda 1999 NED AV Athlos 1.471 Ptn
15,5 - 1,25 - 17,24 - 1:59,5
345 - 426 - 269 - 431
7. 383 Groningen van, Lisette 1999 NED AV Flevo Delta 1.414 Ptn
15,4 - 1,30 - 17,84 - 2:10,5
352 - 462 - 282 - 318
8. 384 Kruit, Myrthe 1999 NED AV Flevo Delta 1.403 Ptn
23,6 - 1,55 - 17,40 - 1:56,4
0 - 663 - 273 - 467
9. 392 Rochat, Gwen 1999 NED AV NOP 1.285 Ptn
17,6 - 1,30 - 12,76 - 1:58,5
210 - 462 - 171 - 442
10. 380 Smulders, Shannon 1999 NED AV PEC 1910 1.241 Ptn
16,5 - 1,35 - 12,00 - 2:10,9
276 - 499 - 152 - 314
11. 376 Breteler, Yma 1999 NED AV PEC 1910 1.214 Ptn
17,1 - 1,25 - 14,59 - 2:08,6
239 - 426 - 213 - 336
12. 385 Homma, Tessa 1999 NED AV Flevo Delta 1.179 Ptn
16,6 - 1,25 - 15,82 - 2:19,0
270 - 426 - 240 - 243
13. 375 Santing, Marjolein 1999 NED AV Salland 1.129 Ptn
16,2 - 1,05 - 18,66 - 2:17,4
296 - 279 - 298 - 256
14. 382 Bijman, Irene 1999 NED Isala `96 1.051 Ptn
no mark. - no mark. - 25,93 - 1:44,7
- - 430 - 621
15. 378 Kabba, Masiami 1999 NED AV PEC 1910 1.009 Ptn
no mark. - 1,50 - 23,39 - no mark.
- 623 - 386 -

Meisjes C M15 medwed A-progr. 5.04.2014
80m h. - Hoog - Speer (700g) - 600m

1. AV NOP NED 4.752 Ptn
391 Meinders, Esmay 1999 1.860 Ptn
390 Hilderink, Imke 1999 1.607 Ptn
392 Rochat, Gwen 1999 1.285 Ptn
2. AV PEC 1910 NED 4.122 Ptn
379 Nijenhuis, Eva 1999 1.667 Ptn
380 Smulders, Shannon 1999 1.241 Ptn
376 Breteler, Yma 1999 1.214 Ptn
3. AV Flevo Delta NED 3.996 Ptn
383 Groningen van, Lisette 1999 1.414 Ptn
384 Kruit, Myrthe 1999 1.403 Ptn
385 Homma, Tessa 1999 1.179 Ptn

Meisjes C M14 medwed A-progr.
Meisjes C M14 medwed A-progr. 5.04.2014
80m h. - Hoog - Speer (700g) - 600m

1. 344 Zijl van, Lynn 2000 NED AV Salland 2.153 Ptn
13,6 - 1,45 - 25,90 - 1:43,5
503 - 582 - 429 - 639
2. 352 Leuthoff, Hanne 2000 NED AV PEC 1910 1.844 Ptn
12,9 - 1,45 - 12,59 - 1:51,8
572 - 582 - 167 - 523
3. 361 Berg van den, Karin 2000 NED AV De Gemzen 1.781 Ptn
13,7 - 1,40 - 20,93 - 2:01,9
493 - 541 - 342 - 405
4. 354 Nieman, Sanne 2000 NED AV PEC 1910 1.704 Ptn
14,5 - 1,30 - 23,39 - 1:59,3
423 - 462 - 386 - 433
5. 373 Bos, Renske 2000 NED AV Athlos 1.694 Ptn
14,1 - 1,30 - 19,49 - 1:56,9
457 - 462 - 314 - 461
6. 370 Tweehuijsen, Isa 2000 NED AV Athlos 1.638 Ptn
15,0 - 1,30 - 27,29 - 2:08,1
383 - 462 - 452 - 341
7. 372 Lodder, Maud 2000 NED AV Athlos 1.515 Ptn
15,9 - 1,35 - 16,09 - 1:57,4
316 - 499 - 245 - 455
8. 371 Hagen, Naomi 2000 NED AV Athlos 1.496 Ptn
15,9 - 1,35 - 17,28 - 2:01,3
316 - 499 - 270 - 411
9. 359 Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen 1.480 Ptn
16,8 - 1,25 - 20,19 - 1:56,2
257 - 426 - 328 - 469
10. 350 Jager, Nina 2000 NED AV PEC 1910 1.430 Ptn
15,3 - 1,30 - 18,04 - 2:10,1
360 - 462 - 286 - 322
11. 357 Groen, Judith 2000 NED Isala `96 1.294 Ptn
18,3 - 1,35 - 18,66 - 2:09,6
171 - 499 - 298 - 326
12. 355 Bulthuis, Sara 2000 NED Isala `96 1.211 Ptn
17,9 - 1,40 - 15,26 - 2:18,2
193 - 541 - 228 - 249
13. 363 Pierik, Nynke 2000 NED AV De Gemzen 1.196 Ptn
17,6 - 1,20 - 14,09 - 2:02,8
210 - 389 - 202 - 395
14. 360 Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen 1.153 Ptn
16,0 - 1,25 - 12,50 - 2:17,8
310 - 426 - 164 - 253
15. 366 Hulst van der, Eva 2000 NED Cialfo 1.126 Ptn
16,9 - 1,10 - 10,74 - 1:58,8
251 - 316 - 120 - 439
16. 368 Harmsen, Tessa 2000 NED Cialfo 1.077 Ptn
19,1 - 1,15 - 16,89 - 2:09,0
131 - 352 - 262 - 332
17. 365 Sibels, Kelly 2000 NED AV Flevo Delta 1.076 Ptn
18,9 - 1,20 - 15,58 - 2:11,2
141 - 389 - 235 - 311
18. 349 Groot de, Patricia 2000 NED AV PEC 1910 974 Ptn
18,5 - 1,15 - 10,74 - 2:08,1
161 - 352 - 120 - 341
19. 367 Pannekoek, Aniek 2000 NED Cialfo 967 Ptn
19,6 - 1,20 - 13,70 - 2:14,9
107 - 389 - 193 - 278
20. 356 Koster, Mila 2000 NED Isala `96 945 Ptn
15,2 - 1,20 - 13,53 - no mark.
367 - 389 - 189 -
21. 362 Hanekamp, Marit 2000 NED AV De Gemzen 911 Ptn
21,2 - 1,20 - 15,06 - 2:16,9
39 - 389 - 223 - 260
22. 348 Eisen, Malou 2000 NED AV PEC 1910 788 Ptn
18,5 - 1,00 - 8,74 - 2:10,4
161 - 242 - 66 - 319
23. 374 Sluijs van der, Anna 2000 NED AV Athlos 751 Ptn
17,8 - 1,00 - 9,20 - 2:20,3
198 - 242 - 79 - 232
24. 351 Kamps, Tessa 2000 NED AV PEC 1910 663 Ptn
no mark. - 1,35 - 12,49 - no mark.
- 499 - 164 -
25. 347 Chimezie, Athina 2000 NED AV PEC 1910 528 Ptn
21,4 - 1,30 - 7,69 - no mark.
31 - 462 - 35 -
26. 369 Strijkert, Judith 2000 NED Cialfo 407 Ptn
19,7 - no mark. - 11,90 - 2:30,5
103 - - 150 - 154

Meisjes C M14 medwed A-progr. 5.04.2014
80m h. - Hoog - Speer (700g) - 600m

1. AV PEC 1910 I NED 4.978 Ptn
352 Leuthoff, Hanne 2000 1.844 Ptn
354 Nieman, Sanne 2000 1.704 Ptn
350 Jager, Nina 2000 1.430 Ptn
2. AV Athlos NED 4.847 Ptn
373 Bos, Renske 2000 1.694 Ptn
370 Tweehuijsen, Isa 2000 1.638 Ptn
372 Lodder, Maud 2000 1.515 Ptn
3. AV De Gemzen NED 4.457 Ptn
361 Berg van den, Karin 2000 1.781 Ptn
359 Roossink, Anne 2000 1.480 Ptn
363 Pierik, Nynke 2000 1.196 Ptn
4. Isala `96 NED 3.450 Ptn
357 Groen, Judith 2000 1.294 Ptn
355 Bulthuis, Sara 2000 1.211 Ptn
356 Koster, Mila 2000 945 Ptn
5. Cialfo NED 3.170 Ptn
366 Hulst van der, Eva 2000 1.126 Ptn
368 Harmsen, Tessa 2000 1.077 Ptn
367 Pannekoek, Aniek 2000 967 Ptn
6. AV PEC 1910 II NED 2.425 Ptn
349 Groot de, Patricia 2000 974 Ptn
348 Eisen, Malou 2000 788 Ptn
351 Kamps, Tessa 2000 663 Ptn

Meisjes D M13 medwed A-progr.
Meisjes D M13 medwed A-progr. 5.04.2014
60m h. - Hoog - Speer (700g) - 600m

1. 472 Hoving, Emma 2001 NED AV NOP 2.048 Ptn
10,1 - 1,55 - 19,22 - 1:52,6
563 - 663 - 309 - 513
2. 456 Boon, Nikki 2001 NED AV Flevo Delta 1.898 Ptn
10,7 - 1,40 - 24,27 - 1:56,3
488 - 541 - 401 - 468
3. 454 Augustinus, Linde 2001 NED AV De Gemzen 1.853 Ptn
10,9 - 1,40 - 22,30 - 1:55,3
465 - 541 - 367 - 480
4. 457 Meer van der, Diede 2001 NED AV Flevo Delta 1.813 Ptn
10,8 - 1,45 - 23,89 - 2:06,3
477 - 582 - 395 - 359
5. 470 Guchte van de, Esmee 2001 NED AV NOP 1.600 Ptn
12,2 - 1,50 - 15,59 - 2:01,5
333 - 623 - 235 - 409
6. 464 Molenberg, Anna 2001 NED AV Athlos 1.560 Ptn
11,6 - 1,35 - 11,85 - 1:52,0
391 - 499 - 149 - 521
7. 462 Kok, Rianne 2001 NED AV Athlos 1.514 Ptn
11,9 - 1,20 - 17,07 - 1:53,8
361 - 389 - 266 - 498
8. 474 Witte de, Maureen 2001 NED AV NOP 1.434 Ptn
12,4 - 1,35 - 17,03 - 2:06,8
316 - 499 - 265 - 354
9. 463 Geerling, Iris 2001 NED AV Athlos 1.434 Ptn
12,0 - 1,30 - 14,58 - 2:01,7
352 - 462 - 213 - 407
10. 465 Brink van den, Floor 2001 NED AV Athlos 1.426 Ptn
12,1 - 1,25 - 18,07 - 2:05,1
343 - 426 - 286 - 371
11. 466 Berg van Den Berg, Chenne 2001 NED AV Athlos 1.423 Ptn
12,3 - 1,15 - 16,85 - 1:54,8
324 - 352 - 261 - 486
12. 471 Hegeman, Aniek 2001 NED AV NOP 1.422 Ptn
13,3 - 1,30 - 23,42 - 2:09,1
242 - 462 - 387 - 331
13. 443 Boer de, Rachel 2001 NED AV PEC 1910 1.420 Ptn
12,4 - 1,20 - 19,35 - 2:02,0
316 - 389 - 312 - 403
14. 438 Marsman, Esmee 2001 NED AV Salland 1.376 Ptn
13,4 - 1,30 - 15,13 - 1:57,4
234 - 462 - 225 - 455
15. 467 Dondorp van, Amy 2001 NED AV Athlos 1.349 Ptn
13,4 - 1,20 - 13,24 - 1:50,2
234 - 389 - 182 - 544
16. 459 Oostveen, Ruth 2001 NED AV Flevo Delta 1.285 Ptn
13,2 - 1,25 - 11,81 - 1:56,8
249 - 426 - 148 - 462
17. 447 Reuvers, Evana 2001 NED AV PEC 1910 1.269 Ptn
13,6 - 1,35 - 13,62 - 2:06,2
219 - 499 - 191 - 360
18. 473 Lip, Nora 2001 NED AV NOP 1.248 Ptn
11,8 - 1,25 - 10,39 - 2:08,2
371 - 426 - 111 - 340
19. 442 Boer de, Nienke 2001 NED AV PEC 1910 1.219 Ptn
13,4 - 1,20 - 14,10 - 2:02,9
234 - 389 - 202 - 394
20. 453 Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen 1.143 Ptn
13,9 - 1,15 - 17,98 - 2:11,5
198 - 352 - 285 - 308
21. 469 Goot van der, Lisa 2001 NED AV NOP 1.142 Ptn
12,7 - 1,15 - 16,78 - 2:19,3
290 - 352 - 260 - 240
22. 444 Markink, Lieke 2001 NED AV PEC 1910 1.123 Ptn
15,8 - 1,30 - 11,56 - 1:58,7
80 - 462 - 141 - 440
23. 445 Ploeg van der, Christel 2001 NED AV PEC 1910 1.074 Ptn
13,1 - 1,15 - 9,49 - 2:04,4
257 - 352 - 87 - 378
24. 441 Agaart, Marijke 2001 NED AV PEC 1910 1.069 Ptn
12,9 - 1,20 - 11,14 - 2:15,1
273 - 389 - 131 - 276
25. 448 Sillé, Yare 2001 NED AV PEC 1910 1.054 Ptn
13,0 - 1,10 - 11,84 - 2:09,7
265 - 316 - 148 - 325
26. 458 Zomerman, Janice 2001 NED AV Flevo Delta 1.042 Ptn
11,7 - 1,20 - 17,37 - no mark.
381 - 389 - 272 -
27. 460 Jongstra, Lana 2001 NED AV Flevo Delta 987 Ptn
14,2 - 1,20 - 9,90 - 2:10,0
177 - 389 - 98 - 323
28. 461 Bartelds, Ella 2001 NED Cialfo 974 Ptn
14,0 - 1,15 - 20,64 - 2:39,4
191 - 352 - 336 - 95
29. 452 Salverda, Marije 2001 NED Isala `96 969 Ptn
14,7 - 1,25 - 12,52 - 2:20,1
144 - 426 - 165 - 234
30. 439 Kramer, Yara 2001 NED AV Salland 946 Ptn
14,3 - 1,15 - 14,77 - 2:23,4
170 - 352 - 217 - 207
31. 446 Rekers, Michelle 2001 NED AV PEC 1910 882 Ptn
13,5 - 1,15 - 9,97 - 2:24,0
227 - 352 - 100 - 203
32. 450 Westerop, Serona 2001 NED AV PEC 1910 854 Ptn
14,3 - 1,15 - 10,70 - 2:22,6
170 - 352 - 119 - 213
33. 440 Kodden, Minke 2001 NED AV Salland 807 Ptn
12,7 - 1,20 - 11,03 - no mark.
290 - 389 - 128 -
34. 468 Vos de, Marit 2001 NED AV Athlos 524 Ptn
18,4 - 0,90 - 8,91 - 2:14,2
0 - 169 - 71 - 284
35. 449 Veldman, Merlijn 2001 NED AV PEC 1910 265 Ptn
13,0 - no mark. - no mark. - no mark.
265 - - -
36. 455 Jansen, Marith 2001 NED AV De Gemzen 160 Ptn
27,2 - no mark. - 10,22 - 2:46,3
0 - - 107 - 53

Meisjes D M13 medwed A-progr. 5.04.2014
60m h. - Hoog - Speer (700g) - 600m

1. AV NOP I NED 5.082 Ptn
472 Hoving, Emma 2001 2.048 Ptn
470 Guchte van de, Esmee 2001 1.600 Ptn
474 Witte de, Maureen 2001 1.434 Ptn
2. AV Flevo Delta NED 4.996 Ptn
456 Boon, Nikki 2001 1.898 Ptn
457 Meer van der, Diede 2001 1.813 Ptn
459 Oostveen, Ruth 2001 1.285 Ptn
3. AV Athlos I NED 4.508 Ptn
464 Molenberg, Anna 2001 1.560 Ptn
462 Kok, Rianne 2001 1.514 Ptn
463 Geerling, Iris 2001 1.434 Ptn
4. AV Athlos II NED 4.198 Ptn
465 Brink van den, Floor 2001 1.426 Ptn
466 Berg van Den Berg, Chenne 2001 1.423 Ptn
467 Dondorp van, Amy 2001 1.349 Ptn
5. AV PEC 1910 I NED 3.908 Ptn
443 Boer de, Rachel 2001 1.420 Ptn
447 Reuvers, Evana 2001 1.269 Ptn
442 Boer de, Nienke 2001 1.219 Ptn
6. AV NOP II NED 3.812 Ptn
471 Hegeman, Aniek 2001 1.422 Ptn
473 Lip, Nora 2001 1.248 Ptn
469 Goot van der, Lisa 2001 1.142 Ptn
7. AV PEC 1910 II NED 3.266 Ptn
444 Markink, Lieke 2001 1.123 Ptn
445 Ploeg van der, Christel 2001 1.074 Ptn
441 Agaart, Marijke 2001 1.069 Ptn
8. AV De Gemzen NED 3.156 Ptn
454 Augustinus, Linde 2001 1.853 Ptn
453 Reurink, Iris 2001 1.143 Ptn
455 Jansen, Marith 2001 160 Ptn
9. AV Salland NED 3.129 Ptn
438 Marsman, Esmee 2001 1.376 Ptn
439 Kramer, Yara 2001 946 Ptn
440 Kodden, Minke 2001 807 Ptn
10. AV PEC 1910 III NED 2.790 Ptn
448 Sillé, Yare 2001 1.054 Ptn
446 Rekers, Michelle 2001 882 Ptn
450 Westerop, Serona 2001 854 Ptn

Meisjes D M12 medwed A-progr.
Meisjes D M12 medwed A-progr. 5.04.2014
60m h. - Hoog - Speer (700g) - 600m

1. 435 Berg van den, Sophie 2002 NED AV NOP 1.661 Ptn
11,6 - 1,25 - 20,76 - 1:53,2
391 - 426 - 338 - 506
2. 406 Nass, Iris 2002 NED AV PEC 1910 1.551 Ptn
11,1 - 1,20 - 22,71 - 2:07,7
443 - 389 - 374 - 345
3. 423 Emmerik van, Desi 2002 NED Cialfo 1.517 Ptn
11,9 - 1,30 - 12,25 - 1:50,8
361 - 462 - 158 - 536
4. 429 Veld, Pien 2002 NED AV Athlos 1.433 Ptn
12,6 - 1,20 - 16,22 - 1:53,8
298 - 389 - 248 - 498
5. 407 Nijhuis, Minke 2002 NED AV PEC 1910 1.331 Ptn
11,9 - 1,15 - 10,72 - 1:53,8
361 - 352 - 120 - 498
6. 432 Weerdt de, Aranka 2002 NED AV Athlos 1.318 Ptn
12,5 - 1,20 - 12,95 - 1:58,1
307 - 389 - 175 - 447
7. 414 Siebrand, Jonne 2002 NED Isala `96 1.295 Ptn
no mark. - 1,45 - 20,34 - 2:03,9
- 582 - 330 - 383
8. 415 Grootenhuijs, Hester 2002 NED Isala `96 1.291 Ptn
13,4 - 1,30 - 13,40 - 2:01,5
234 - 462 - 186 - 409
9. 426 Vollema, Shari 2002 NED AV Athlos 1.272 Ptn
12,1 - 1,25 - 9,25 - 2:00,2
343 - 426 - 80 - 423
10. 436 Voesten, Nienke 2002 NED AV NOP 1.209 Ptn
13,3 - 1,15 - 15,76 - 2:04,5
242 - 352 - 238 - 377
11. 405 Logtenberg, Elin 2002 NED AV PEC 1910 1.173 Ptn
12,9 - 1,30 - 10,07 - 2:08,7
273 - 462 - 103 - 335
12. 422 Emmerik van, Emma 2002 NED Cialfo 1.171 Ptn
13,1 - 1,20 - 11,91 - 2:04,7
257 - 389 - 150 - 375
13. 394 Dijk van, Anne-Janiek 2002 NED AV Sprinter 1.158 Ptn
12,5 - 1,15 - 12,69 - 2:09,2
307 - 352 - 169 - 330
14. 434 Stolle, Allison 2002 NED AV Athlos 1.072 Ptn
14,6 - 1,30 - 14,03 - 2:17,1
151 - 462 - 200 - 259
15. 401 Eisen, Julia 2002 NED AV PEC 1910 1.069 Ptn
13,3 - 1,15 - 10,89 - 2:07,1
242 - 352 - 124 - 351
16. 403 Gils, Iris 2002 NED AV PEC 1910 1.053 Ptn
12,7 - 1,15 - 7,14 - 2:02,9
290 - 352 - 17 - 394
17. 427 Linden van der, Sterre 2002 NED AV Athlos 1.008 Ptn
12,9 - 1,10 - no mark. - 2:00,6
273 - 316 - - 419
18. 420 Deurloo, Hanneke 2002 NED AV Flevo Delta 1.008 Ptn
13,0 - 1,10 - 7,39 - 2:02,1
265 - 316 - 25 - 402
19. 395 Graaf de, Anke 2002 NED AV Sprinter 940 Ptn
13,4 - 1,10 - 6,30 - 2:03,3
234 - 316 - 0 - 390
20. 417 Renshoff, Myrthe 2002 NED AV De Gemzen 876 Ptn
13,9 - 1,05 - 13,17 - 2:21,9
198 - 279 - 180 - 219
21. 410 Warlich, Julia 2002 NED AV PEC 1910 825 Ptn
14,1 - 1,05 - 8,75 - 2:12,9
184 - 279 - 66 - 296
22. 425 Lugt van der, Bo 2002 NED AV Athlos 753 Ptn
15,4 - 1,10 - 10,20 - 2:20,7
102 - 316 - 106 - 229
23. 398 Zwartjens, Carlijn 2002 NED AV Salland 752 Ptn
13,8 - 1,05 - 9,13 - 2:25,5
205 - 279 - 77 - 191
24. 416 Stegeman, Esmé 2002 NED AV De Gemzen 726 Ptn
13,2 - 1,05 - 7,88 - 2:30,0
249 - 279 - 40 - 158
25. 424 Bredewolt, Vera 2002 NED Cialfo 722 Ptn
14,0 - 1,05 - 12,44 - 2:40,3
191 - 279 - 163 - 89
26. 412 Tamrouti, Rizlan 2002 NED Isala `96 692 Ptn
no mark. - 1,15 - no mark. - 2:08,2
- 352 - - 340
27. 418 Meent van de, Maud 2002 NED AV De Gemzen 668 Ptn
14,1 - 1,05 - 7,35 - 2:26,9
184 - 279 - 24 - 181
28. 397 Ras, Beaudine 2002 NED AV Salland 646 Ptn
14,4 - 1,05 - 6,52 - 2:23,9
164 - 279 - 0 - 203
29. 399 Leferink, Julia 2002 NED AV Salland 634 Ptn
no mark. - 1,15 - 8,97 - 2:23,1
- 352 - 72 - 210
30. 404 Lierop van, Sandra 2002 NED AV PEC 1910 609 Ptn
14,1 - 0,90 - 8,55 - 2:24,8
184 - 169 - 60 - 196
31. 431 Waning, Lisa 2002 NED AV Athlos 596 Ptn
15,6 - 1,00 - 7,54 - 2:20,2
91 - 242 - 30 - 233
32. 393 Hezel van, Eleanor 2002 NED AV Sprinter 514 Ptn
13,5 - no mark. - 11,37 - 2:31,1
227 - - 137 - 150
33. 400 Dijk van, Tyessa 2002 NED AV PEC 1910 459 Ptn
16,8 - 0,95 - 7,81 - 2:26,2
29 - 206 - 38 - 186
34. 413 Vlug, Kiki 2002 NED Isala `96 395 Ptn
18,0 - 0,90 - 12,30 - 2:44,1
0 - 169 - 160 - 66
35. 402 Galen, Juliette 2002 NED AV PEC 1910 361 Ptn
no mark. - 0,90 - 7,38 - 2:28,8
- 169 - 25 - 167
36. 396 Scholing, Bodien 2002 NED AV Salland 296 Ptn
14,5 - no mark. - 7,09 - 2:35,1
157 - - 16 - 123
37. 419 Hanekamp, Tessa 2002 NED AV De Gemzen 169 Ptn
no mark. - 0,90 - 6,47 - 3:13,3
- 169 - 0 - 0

Meisjes D M12 medwed A-progr. 5.04.2014
60m h. - Hoog - Speer (700g) - 600m

1. AV PEC 1910 I NED 4.055 Ptn
406 Nass, Iris 2002 1.551 Ptn
407 Nijhuis, Minke 2002 1.331 Ptn
405 Logtenberg, Elin 2002 1.173 Ptn
2. AV Athlos I NED 4.023 Ptn
429 Veld, Pien 2002 1.433 Ptn
432 Weerdt de, Aranka 2002 1.318 Ptn
426 Vollema, Shari 2002 1.272 Ptn
3. Cialfo NED 3.410 Ptn
423 Emmerik van, Desi 2002 1.517 Ptn
422 Emmerik van, Emma 2002 1.171 Ptn
424 Bredewolt, Vera 2002 722 Ptn
4. Isala `96 NED 3.278 Ptn
414 Siebrand, Jonne 2002 1.295 Ptn
415 Grootenhuijs, Hester 2002 1.291 Ptn
412 Tamrouti, Rizlan 2002 692 Ptn
5. AV PEC 1910 II NED 2.947 Ptn
401 Eisen, Julia 2002 1.069 Ptn
403 Gils, Iris 2002 1.053 Ptn
410 Warlich, Julia 2002 825 Ptn
6. AV Athlos II NED 2.833 Ptn
434 Stolle, Allison 2002 1.072 Ptn
427 Linden van der, Sterre 2002 1.008 Ptn
425 Lugt van der, Bo 2002 753 Ptn
7. AV Sprinter NED 2.612 Ptn
394 Dijk van, Anne-Janiek 2002 1.158 Ptn
395 Graaf de, Anke 2002 940 Ptn
393 Hezel van, Eleanor 2002 514 Ptn
8. AV De Gemzen NED 2.270 Ptn
417 Renshoff, Myrthe 2002 876 Ptn
416 Stegeman, Esmé 2002 726 Ptn
418 Meent van de, Maud 2002 668 Ptn
9. AV Salland NED 2.032 Ptn
398 Zwartjens, Carlijn 2002 752 Ptn
397 Ras, Beaudine 2002 646 Ptn
399 Leferink, Julia 2002 634 Ptn
10. AV PEC 1910 III NED 1.429 Ptn
404 Lierop van, Sandra 2002 609 Ptn
400 Dijk van, Tyessa 2002 459 Ptn
402 Galen, Juliette 2002 361 Ptn

Samengesteld met COSA WIN 2.5.0 -- COSA-Software, Berggartenstr. 5a, D-38271 Baddeckenstedt
eMail: RenzieSoft@aol.com Home-Page: www.cosa-software.de
Licentie voor: NED/ Regio IJsseldelta