“Uniek en lucratief, zowel voor het individuele Cialfolid als voor de vereniging als geheel” , zo kernachtig typeert  onze penningmeester Jan Baack de Kortingskaartenactie van Cialfo.  En de uitleg van Jan over de actie kan kort en simpel zijn: 13 ondernemers uit onze gemeente die Cialfo een warm hart toedragen geven aan de houder van de kortingskaart 10% korting op vrijwel al hun producten.  En dan gaat het ook om producten die u met regelmaat  aanschaft. Betekent enerzijds dat de prijs van de kortingskaart, € 15,-., voor 100% de clubkas ten goede komt.  En anderzijds  kan voor de houder van de kortingskaart het voordeel zeker het veelvoud zijn van die 15 euro.  Dubbel winst dus!

Nieuwsgierig?

Op de bar in ons clubhuis staat een grote doos vol met enveloppen. Op één van die enveloppen staat ook jouw naam. En in de enveloppe zitten twee kortingskaarten met een begeleidende infobrief. Lees de spelregels in de brief en je bent ook overtuigd van het voordeel voor jou en je club.   

Help de actie slagen. Dat begint met het meenemen van jouw enveloppe uit die doos!!!