De mooi versierde wagen van Cialfo was één van de blikvangers van de optocht op Koninginnedag.  In de ochtenduren had een aantal jeugdtrainers zijn best gedaan de wagen, waarop een jurytrap was gemonteerd, mooi te versieren. Dat oogde prachtig  allemaal. Het oranje, afgewisseld met Cialfo-blauw, gaf  een kleurrijke beeld van de Cialfowagen.  Om 13.30 uur vetrok de stoet vanaf de Hoge Weerd met enthousiaste pupillen op de jurytrap. Staande op de hoogste treden konden ze de complete optocht overzien. Maar ook het publiek kon alle van verre de Cialfovlag ontwaren. Tijdens de tocht deelden de jonge atleetjes  een flyer van onze club uit. En zo af en toe demonstreerden de begeleidende jeugdtrainers de overgave van een estafettestokje.  Bij terugkomst op het Cialfoterrein was het met de jeugd nog een gezellige boel en werd er met z’n allen heerlijke frietjes gegeten.
Samenvattend: leuke actie, zonnige sfeer en een prima presentatie van onze club  in het Eper dorp. Veel dank aan de jeugdtrainers. (Volgend jaar maar weer?????)

20120430-1

 

Opgetogen aan de start!

 

20120430-2

 

Boven alles uit kijkend

 

20120430-3

 

Bestuurslid RvdH toont zijn belangstelling voor de Cialfo wagen

Aardig detail in de buitenspiegel van de auto…….