Plaats Startnr Naam m/v Vereniging Cat\ Onderdeel Prestatie
1 402 Siraj Awal Aman M Argo JJA 6000m 21:00
2 400 Bas de jong M PEC 1910 JJA 6000m 21:20
3 399 Evan Oosterink M Argo JJA 6000m 22:29
4 397 Lars Spijkerman M   JJA 6000m 23:32
5 398 Olav Koning M Athlos JJA 6000m 24:12
6 403 Michiel Schouten M PEC 1910 JJA 6000m 24:33
               
               
1 155 Hakim Riadi M SISU JJB 6000m 21:33
2 159 Kjell de Groot M Flevo Delta JJB 6000m 22:08
3 158 Gijs van de Wetering M De Gemzen JJB 6000m 22:09
4 163 David Koning M Athlos JJB 6000m 22:20
5 156 Jip Voshol M Flevo Delta JJB 6000m 22:37
6 153 Thijs Zoon M Flevo Delta JJB 6000m 22:55
7 152 Karsten van Ommen M Isala '96 JJB 6000m 22:56
8 151 Duncan Mulder M PEC 1910 JJB 6000m 24:17
9 164 Lex Huther M Athlos JJB 6000m 24:44
10 162 Lucas Karenbeld M Athlos JJB 6000m 28:35
11 157 Tom Bloemberg M Flevo Delta JJB 6000m 33:35
12 160 Job Doornhof M Athlos JJB 6000m 36:35
150 Imre ter Halle M Atletics Nijverdal JJB 6000m
               
               
1 565 Thomas Reining M PEC 1910 JJC 3500m 13:58
2 549 Tijmen Wisselink M Argo JJC 3500m 14:02
3 548 Jaap Zoon M Flevo Delta JJC 3500m 14:26
4 545 Wouter Seppenwoolde M Atletics Nijverdal JJC 3500m 14:44
5 550 Ids Peenstra M PEC 1910 JJC 3500m 15:30
6 542 Sam van Emmerik M Cialfo JJC 3500m 15:42
7 562 Thijmen Middelkamp M Athlos JJC 3500m 15:45
8 561 Daniel Kleermaker M Athlos JJC 3500m 15:51
9 553 Bram Nusmeier M Athlos JJC 3500m 15:54
10 567 Olivier van Benthem M PEC 1910 JJC 3500m 15:54
11 551 Joris van Dam M PEC 1910 JJC 3500m 16:09
12 566 Stein Reinhard M De Gemzen JJC 3500m 16:14
13 541 Jim van Emmerik M Cialfo JJC 3500m 16:16
14 555 Koen Geerling M Athlos JJC 3500m 16:32
15 547 Cas Kanis M Isala '96 JJC 3500m 16:37
16 554 Daan Scholte M Athlos JJC 3500m 16:41
17 540 Maarten Sijbrandij M Fortius JJC 3500m 17:01
18 556 Luuk van der Maaten M Athlos JJC 3500m 17:26
19 560 Tygo Schuurkamp M Athlos JJC 3500m 17:58
20 558 Mohamed Bouzalmat M Athlos JJC 3500m 18:18
21 552 Bram Eleveld M Athlos JJC 3500m 19:35
22 557 Mike Keizer M Athlos JJC 3500m 20:14
23 564 Maarten Scholte M Flevo Delta JJC 3500m 23:18
               
               
1 110 Merijn Sol M Flevo Delta JJD1 2000m 8:44
2 100 Josse Kampen M Isala '96 JJD1 2000m 8:46
3 113 Twan van der Weiden M Athlos JJD1 2000m 8:50
4 102 Robin Ros M Atletics Nijverdal JJD1 2000m 9:17
5 114 Nick Jacobs M Athlos JJD1 2000m 9:35
6 106 Jesper Pauw M PEC 1910 JJD1 2000m 9:45
7 111 Laurens van Haaren M Atletics Nijverdal JJD1 2000m 9:55
8 112 Dennie Alberts M Cialfo JJD1 2000m 9:56
9 101 Hugo Visser M Isala '96 JJD1 2000m 10:02
10 105 Bram Slabbekoorn M PEC 1910 JJD1 2000m 10:26
11 104 Nick Oosting M PEC 1910 JJD1 2000m 10:34
12 108 Figo Mussche M PEC 1910 JJD1 2000m 10:35
13 109 Sam Bolt M Isala '96 JJD1 2000m 10:49
14 116 Thymo Michelsen M Athlos JJD1 2000m 11:17
15 103 Joey Faassen M Flevo Delta JJD1 2000m 11:23
16 107 Anders Vogel M PEC 1910 JJD1 2000m 11:58
17 117 Mark Delhez M Athlos JJD1 2000m 12:26
               
               
1 446 Maikel Potkamp M De Gemzen JJD2 2000m 8:30
2 444 Thijmen Knobben M Atletics Nijverdal JJD2 2000m 8:49
3 441 Thijs ter Maat M PEC 1910 JJD2 2000m 8:51
4 455 Matthijs Onink M NOP JJD2 2000m 8:54
5 443 Boyd Steur M PEC 1910 JJD2 2000m 9:03
6 442 Lukas Smit M PEC 1910 JJD2 2000m 9:07
7 440 Jan Rotink M Atletics Nijverdal JJD2 2000m 9:17
8 448 Gideon Nijland M Atletics Nijverdal JJD2 2000m 9:18
9 449 Olaf Souren M PEC 1910 JJD2 2000m 9:26
10 450 Rens Konijnenberg M Cialfo JJD2 2000m 9:41
11 458 Hendrik Olthuis M De Gemzen JJD2 2000m 9:59
12 451 Ruben Jacobs M Athlos JJD2 2000m 10:05
13 445 Coen Bloemberg M Flevo Delta JJD2 2000m 10:12
14 453 Damian Wolters M Athlos JJD2 2000m 10:18
15 456 Ruben Scholte M Flevo Delta JJD2 2000m 10:23
16 447 Kiran Rorije M De Gemzen JJD2 2000m 10:35
17 459 Rowan Tiemens M Flevo Delta JJD2 2000m 11:37
               
               
1 505 Per Bakker M PEC 1910 JPA1 1000m 4:00
2 506 Noud Kanis M Isala '96 JPA1 1000m 4:10
3 518 Emiel Sinte Maartensdijk M Athlos JPA1 1000m 4:18
4 522 Milan Jager M Athlos JPA1 1000m 4:22
5 516 Tieme Koornstra M Athlos JPA1 1000m 4:25
6 526 Levi Wielstra M NOP JPA1 1000m 4:47
7 520 Milo ter Mors M Athlos JPA1 1000m 4:49
8 523 Stan van Dalfsen M NOP JPA1 1000m 4:54
9 508 Tije Annema M Isala '96 JPA1 1000m 4:58
10 519 Tjalle Bruining M Athlos JPA1 1000m 5:02
11 521 Levi Wolters M Athlos JPA1 1000m 5:06
12 510 Titus Leurink M Isala '96 JPA1 1000m 5:09
13 517 Tim Schuttelaar M Athlos JPA1 1000m 5:14
14 512 Sjoerd van der Steege M Isala '96 JPA1 1000m 5:15
15 525 Timo Westerhof M NOP JPA1 1000m 5:15
16 513 Thijmen Hiemstra M Cialfo JPA1 1000m 5:19
17 507 Cas Sanders M PEC 1910 JPA1 1000m 5:25
18 515 Hugo Duits M Athlos JPA1 1000m 5:34
19 514 Timo Goedhart M Athlos JPA1 1000m 5:37
20 511 Gerrit Wensink M De Gemzen JPA1 1000m 5:45
21 509 Jelte Fidder M De Gemzen JPA1 1000m 5:50
22 524 Lucas Stolte M NOP JPA1 1000m 6:05
               
               
1 173 Simon van den Pol M PEC 1910 JPA2 1000m 4:01
2 168 Lars Hansman M Isala '96 JPA2 1000m 4:20
3 178 Giel Scholte M Athlos JPA2 1000m 4:23
4 169 Luuk Selhorst M PEC 1910 JPA2 1000m 4:30
5 185 Tomas Platje M NOP JPA2 1000m 4:34
6 171 Luuk Labots M PEC 1910 JPA2 1000m 4:45
7 182 Sijmen de Vos M Athlos JPA2 1000m 4:46
8 177 Axel Konijnenberg M Cialfo JPA2 1000m 4:50
9 175 Patrick Duiveman M Isala '96 JPA2 1000m 4:53
10 174 Kas Meuleman M Isala '96 JPA2 1000m 4:54
11 170 Sander de Vries M Isala '96 JPA2 1000m 5:04
12 181 Jochua Broeksema M Athlos JPA2 1000m 5:07
13 176 Danny Gerrits M Cialfo JPA2 1000m 5:13
14 179 Jochem de Wilde M Athlos JPA2 1000m 5:17
15 184 Sven van der Weide M Athlos JPA2 1000m 5:21
16 180 Levi Koers M Athlos JPA2 1000m 5:40
17 172 Nathan van der Weerd M PEC 1910 JPA2 1000m 5:50
               
               
1 59 Joshua Gooijer M PEC 1910 JPB 1000m 4:28
2 55 Koen de Vries M Isala '96 JPB 1000m 4:33
3 26 Tibo Pierik M Athlos JPB 1000m 4:43
4 68 Querijn Wierbos M Athlos JPB 1000m 4:45
5 63 Tristan van der Weerd M Isala '96 JPB 1000m 4:47
6 66 Joris Wever M Athlos JPB 1000m 4:51
7 218 Lars van Dalfsen M NOP JPB 1000m 4:52
8 62 Job Keppel M De Gemzen JPB 1000m 4:53
9 56 Fenn Steur M PEC 1910 JPB 1000m 4:54
10 58 Thijs Metsemakers M PEC 1910 JPB 1000m 4:54
11 27 Youday Heule M NOP JPB 1000m 5:00
12 83 Joel van den Dool M Isala '96 JPB 1000m 5:07
13 57 Sam Panman M PEC 1910 JPB 1000m 5:11
14 70 Wout Hinrichs M Athlos JPB 1000m 5:34
15 60 Lior op den Kamp M PEC 1910 JPB 1000m 5:41
16 65 Stan Overeem M Cialfo JPB 1000m 5:42
17 64 Louran Veldhuis M Cialfo JPB 1000m 5:54
18 23 Emiel de Zoeten M PEC 1910 JPB 1000m 5:54
19 61 Mats Brouwer M De Gemzen JPB 1000m 5:58
20 50 Samuel de Bruin M Cialfo JPB 1000m 6:00
               
               
1 467 Pepijn van Putten M Isala '96 JPC 1000m 4:40
2 473 Jesse Koornstra M Athlos JPC 1000m 4:45
3 484 Federico Talen M Flevo Delta JPC 1000m 5:08
4 463 Sem Eenkhoorn M Isala '96 JPC 1000m 5:16
5 466 Jesper Wieten M Isala '96 JPC 1000m 5:18
6 475 Timo Huijsmans M Athlos JPC 1000m 5:20
7 478 Robin de Vos M Athlos JPC 1000m 5:23
8 470 Delano Thielman M PEC 1910 JPC 1000m 5:27
9 479 Tim van Plateringen M Athlos JPC 1000m 5:29
10 480 Victor Duits M Athlos JPC 1000m 5:30
11 482 Wout Kuis M NOP JPC 1000m 5:30
12 481 Jorik Splinter M Cialfo JPC 1000m 5:31
13 468 Sam Verhoeff M Isala '96 JPC 1000m 5:37
14 471 Job Everaars M PEC 1910 JPC 1000m 5:37
15 472 Thomas van der Weerd M Isala '96 JPC 1000m 5:38
16 477 Hugo Hoekwater M Athlos JPC 1000m 5:39
17 474 Sem Rijlaarsdam M Athlos JPC 1000m 5:52
18 469 Thijs Burgman M PEC 1910 JPC 1000m 5:56
19 483 Friso van Veldhuijzen M NOP JPC 1000m 6:01
20 465 Irjan van Ommen M De Gemzen JPC 1000m 6:17
               
               
1 995 Bas Mekking M De Gemzen M40 10.000m 35:22
2 933 Jan Sinke M NOP M40 10.000m 38:19
3 935 Jan loosman M NOP M40 10.000m 40:37
4 934 Frankwin Mussche M BB lopers M40 10.000m 41:15
5 906 Roel van der Steege M Isala '96 M40 10.000m 41:22
6 999 Wim Wolf M Cialfo M40 10.000m 42:51
7 962 Maurice mulder M NOP M40 10.000m 42:59
8 993 Wynand Fokkert M BB lopers M40 10.000m 43:27
9 907 Erwin bredewolt M De Gemzen M40 10.000m 59:29
10 929 Roel Fidder M De Gemzen M40 10.000m 59:29
               
               
1 193 Marcel van den Bosch M De Gemzen M4krt 2500m kort 9:59
2 189 Gerard Kroes M De Gemzen M4krt 2500m kort 10:12
3 190 Joost Jansen M NOP M4krt 2500m kort 10:16
4 194 Rien Janse M NOP M4krt 2500m kort 10:31
5 192 Aalt Wensink M De Gemzen M4krt 2500m kort 10:38
6 195 Remco de Vries M PEC 1910 M4krt 2500m kort 11:21
7 188 Harry Veldkamp M Cialfo M4krt 2500m kort 12:34
8 196 Wim Westerink M De Gemzen M4krt 2500m kort 14:20
               
               
1 532 Wim Ritsema M Gelre M50 8000m 32:22
2 537 Bertil Krukkert M Atletics Nijverdal M50 8000m 32:38
3 536 Paul de Brie M Spirit Lelystad M50 8000m 32:44
4 534 Robert Reitsema M Isala '96 M50 8000m 34:15
5 531 Doede Terluin M NOP M50 8000m 34:38
6 533 Tjibbe de Vries M BB lopers M50 8000m 35:02
7 538 Jaap Vlaming M NOP M50 8000m 36:51
8 535 Pieter jan vlaming M NOP M50 8000m 36:56
               
               
1 203 Eveline Houtman V De Gemzen MjA 4000m 16:22
2 201 Anna Molenberg V Athlos MjA 4000m 16:31
3 202 Suzan Ruitenberg V ACO Van Elderen MjA 4000m 17:05
4 200 Femke Reitsema V Isala '96 MjA 4000m 18:59
               
               
1 571 Desi van Emmerik V Cialfo MJB 4000m 15:57
2 573 Mandy Hansma V PEC 1910 MJB 4000m 16:08
3 578 Lieke Geerling V Athlos MJB 4000m 16:15
4 580 Rosa Molenberg V Athlos MJB 4000m 16:49
5 574 Joanne Lehr V PEC 1910 MJB 4000m 18:32
6 576 Sara Lankhaar V Athlos MJB 4000m 18:38
7 575 Natalja Duiveman V Isala '96 MJB 4000m 18:50
8 570 Emma van Emmerik V Cialfo MJB 4000m 19:01
9 577 Eeke Flink V Athlos MJB 4000m 19:13
10 572 Maureen Wind V Isala '96 MJB 4000m 23:56
               
               
1 143 Bridget Konings V Ciko '66 MJC 3000m 12:49
2 128 Tessa Harbrink V PEC 1910 MJC 3000m 13:09
3 124 Nora Assink V Spurt '88 MJC 3000m 13:16
4 134 Eline ten Grotenhuis V Cialfo MJC 3000m 13:25
5 127 Indy Faassen V Flevo Delta MJC 3000m 13:28
6 137 Fien Molenberg V Athlos MJC 3000m 13:35
7 138 Indy Broersma V Athlos MJC 3000m 13:35
8 142 Anniek Draaistra V NOP MJC 3000m 13:37
9 123 Fleur Pieters V Flevo Delta MJC 3000m 13:48
10 133 Ella van den Bosch V De Gemzen MJC 3000m 14:21
11 130 Sylvie Meesters V Atletics Nijverdal MJC 3000m 14:37
12 132 Jasmijn Postma V Atletics Nijverdal MJC 3000m 14:39
13 129 Maud Schrijvers V Atletics Nijverdal MJC 3000m 15:20
14 131 Iris Spijkerman V Atletics Nijverdal MJC 3000m 15:37
15 141 NoaSinte Maartensdijk V Athlos MJC 3000m 15:42
16 139 Lynn Bunnik V Athlos MJC 3000m 15:46
17 136 Carolien Remijn V Athlos MJC 3000m 15:55
18 125 Irene Doeze Jager V Flevo Delta MJC 3000m 16:01
19 126 Lisa Zoon V Flevo Delta MJC 3000m 16:01
               
               
1 426 Naëll Huijsmans V Isala '96 MJD1 2000m 8:58
2 427 Marlou Huijssoon V Atletics Nijverdal MJD1 2000m 9:37
3 428 Jolein Huijssoon V Atletics Nijverdal MJD1 2000m 9:39
4 433 Fiona ten Grotenhuis V Cialfo MJD1 2000m 9:49
5 430 Jaira Gooijer V PEC 1910 MJD1 2000m 9:50
6 429 Michelle van Roemburg V Flevo Delta MJD1 2000m 10:04
7 435 Fabienne Sinte Maartensdijk V Athlos MJD1 2000m 11:02
8 431 Merel van der Haar V De Gemzen MJD1 2000m 11:06
9 434 Romy Klein Heerenbrink V Cialfo MJD1 2000m 12:29
10 432 Diane Wensink V De Gemzen MJD1 2000m 14:08
               
               
1 85 Evi Falkena V Flevo Delta MJD2 2000m 8:17
2 88 Naomi Gooijer V PEC 1910 MJD2 2000m 9:09
3 87 Sara Meijer V PEC 1910 MJD2 2000m 9:28
4 86 Julia Fahner V Isala '96 MJD2 2000m 9:33
5 95 Meike Schipper V Athlos MJD2 2000m 9:39
6 89 Valicia Bouwman V PEC 1910 MJD2 2000m 9:42
7 94 Guusje Koning V Athlos MJD2 2000m 9:46
8 97 Kim Remijn V Flevo Delta MJD2 2000m 9:47
9 96 Vera Kruis V NOP MJD2 2000m 9:49
10 93 Amber van Manen V Athlos MJD2 2000m 10:45
11 92 Eva Middelkamp V Athlos MJD2 2000m 10:53
12 91 Lisa van dr Sluijs V Athlos MJD2 2000m 12:24
               
               
1 376 Magali Kanis V De Gemzen MPA1 1000m 4:36
2 377 Anna van Elst V Flevo Delta MPA1 1000m 4:56
3 374 Julynn Huijsmans V Isala '96 MPA1 1000m 5:00
4 381 Catrijn Heere V Cialfo MPA1 1000m 5:04
5 383 Mara Schreuder V Athlos MPA1 1000m 5:14
6 375 Emma Everaars V PEC 1910 MPA1 1000m 5:24
7 380 Jenneke Heere V Cialfo MPA1 1000m 5:33
8 384 Marely Bijma V NOP MPA1 1000m 5:37
9 379 Marli Anne van Rossum V Cialfo MPA1 1000m 5:47
10 378 Amber Veldkamp V Cialfo MPA1 1000m 6:05
               
               
1 587 Mente Kommer V De Gemzen MPA2 1000m 4:21
2 593 Anouk Heere V Cialfo MPA2 1000m 4:22
3 590 Noemi Blankvoort V De Gemzen MPA2 1000m 4:24
4 596 Carlijn Scholte V Athlos MPA2 1000m 4:38
5 595 Jaydee Broersma V Athlos MPA2 1000m 4:50
6 588 Flore Kroes V De Gemzen MPA2 1000m 4:58
7 9 Sannah de Vries V PEC 1910 MPA2 1000m 5:06
8 589 Renee Blok V De Gemzen MPA2 1000m 5:08
9 5 Chamena hoekman V Isala '96 MPA2 1000m 5:10
10 7 Brecht van der Haar V Isala '96 MPA2 1000m 5:18
11 594 Eline Vonk V Athlos MPA2 1000m 5:26
12 597 Fenna Thijs V Athlos MPA2 1000m 5:28
13 591 Brenda Wensink V De Gemzen MPA2 1000m 5:39
14 598 Sanne Kobus V NOP MPA2 1000m 5:41
15 6 Loïs Schuurman V Isala '96 MPA2 1000m 5:42
16 586 Carice van Arken V De Gemzen MPA2 1000m 5:51
17 585 Keren Vogel V PEC 1910 MPA2 1000m 5:54
               
               
1 491 Sara Kwakkel V De Gemzen MPB 1000m 4:37
2 488 Julia Seppenwoolde V Atletics Nijverdal MPB 1000m 4:56
3 489 Mare Holtrop V Isala '96 MPB 1000m 5:16
4 496 Demi Huijsmans V Athlos MPB 1000m 5:22
5 490 Noor Boldewijn V De Sprinter MPB 1000m 5:26
6 497 Fenne Korstanje V Athlos MPB 1000m 5:38
7 486 Suleen Penninkhof V Isala '96 MPB 1000m 5:39
8 494 Isabo Bleijenberg V Cialfo MPB 1000m 5:53
9 492 Mare Huisman V De Gemzen MPB 1000m 5:58
10 498 Leoni Vonk V Athlos MPB 1000m 6:02
11 493 Tessel van de Valk V Cialfo MPB 1000m 6:03
               
               
1 360 Isa Schoonhoven V De Gemzen MPC 1000m 4:55
2 362 Lisette Veldkamp V Cialfo MPC 1000m 5:05
3 365 Merel Geursen V Athlos MPC 1000m 5:10
4 358 Jasmijn van Nieuwenhoven V De Gemzen MPC 1000m 5:18
5 354 Arinya Van 't Ende V Isala '96 MPC 1000m 5:28
6 356 Suze de Groot V PEC 1910 MPC 1000m 5:30
7 366 Sennah de Vlaming V Athlos MPC 1000m 5:41
8 355 Valerie de Vries V PEC 1910 MPC 1000m 5:52
9 361 Norah van Elst V Flevo Delta MPC 1000m 5:53
10 368 Tess Schuttelaar V Athlos MPC 1000m 5:54
11 359 Sanne Maat V De Gemzen MPC 1000m 5:55
12 357 Fenne Schipper V Flevo Delta MPC 1000m 5:57
13 369 Noa Kroese V Cialfo MPC 1000m 5:57
14 364 Bobbi Roos van Rossum V Cialfo MPC 1000m 6:19
               
               
1 334 Wilbert van Vliet M Venloop Running Team Msen 10.000m 34:01
2 341 Erik Slomp M BB lopers Msen 10.000m 34:32
3 348 Taco Schaaf M Phoenix Msen 10.000m 35:07
4 347 Jordy Kloet M Argo Msen 10.000m 35:20
5 338 Rick Heutinck M Argo Msen 10.000m 35:21
6 346 Falco Olivier M BB lopers Msen 10.000m 35:57
7 342 Ruben Postma M Athlos Msen 10.000m 36:37
8 337 Remco Akse M BB lopers Msen 10.000m 36:51
9 344 Tim den Besten M BB lopers Msen 10.000m 37:04
10 345 Remi Rondeel M Argo Msen 10.000m 37:42
11 349 Niels van den Hoorn M BB lopers Msen 10.000m 38:48
12 335 Harald Huijssoon M Atletics Nijverdal Msen 10.000m 39:01
13 343 Rob Goutbeek M BB lopers Msen 10.000m 39:22
14 339 Maurits Bloem M BB lopers Msen 10.000m 39:34
15 340 Mark Hogeboom M BB lopers Msen 10.000m 39:53
               
               
1 77 Thijs Doornwaard M De Gemzen Skort 2500m kort 8:20
2 81 Bob te Lindert M Argo Skort 2500m kort 8:38
3 80 Ruben Garretsen M Argo Skort 2500m kort 8:46
4 74 Raimo Westerhof M Athlos Skort 2500m kort 8:47
5 72 Sander Kloosterziel M PEC 1910 Skort 2500m kort 9:06
6 75 Lars van Surksum M PEC 1910 Skort 2500m kort 9:18
7 78 Stan Ruessink M PEC 1910 Skort 2500m kort 9:36
8 79 Jarno de Groot M Flevo Delta Skort 2500m kort 10:03
9 73 Stefan Breet M Flevo Delta Skort 2500m kort 10:10
10 76 Kjell Raaijmakers M Athlos Skort 2500m kort 10:30
11 82 Timo Haquebord M Isala '96 Skort 2500m kort 10:40
12 84 Martin Hendrikx M Cialfo Skort 2500m kort 11:58
               
               
1 409 Maureen Houtman V De Gemzen V40 8000m 36:25
2 408 Erna van Es-Keen V De Gemzen V40 8000m 37:14
3 407 Hannelore Van der Spek V De Sprinter V40 8000m 38:02
4 410 Hetty Wierenga-Groen V De Gemzen V40 8000m 39:51
5 411 Krista van Os V BB lopers V40 8000m 39:56
6 414 Ylona Wolf V Cialfo V40 8000m 45:44
7 413 Marjon Fidder V De Gemzen V40 8000m 48:59
               
               
1 417 Esther Zoon V Flevo Delta V4krt 2500m kort 13:02
2 419 Marieke Sol V Flevo Delta V4krt 2500m kort 13:35
3 422 Arjanne Rorije-Lever V De Gemzen V4krt 2500m kort 13:49
4 420 Aaltje Post V De Gemzen V4krt 2500m kort 14:42
5 418 Janet Bloemberg-de Lange V Flevo Delta V4krt 2500m kort 15:29
6 421 Stephanie Falkena V Flevo Delta V4krt 2500m kort 15:51
               
               
1 49 Annet Bultman V De Gemzen V50 8000m 36:09
2 48 Lianne van de Guchte V NOP V50 8000m 40:11
3 46 Trees Rutten V Nijmegen Atletiek V50 8000m 44:01
4 47 Annet Buitenhuis V De Gemzen V50 8000m 45:21
               
               
1 209 Tess Boekema V BB lopers Vsen 8000m 32:31
2 210 Lieve Tollet V BB lopers Vsen 8000m 35:42
3 208 Monique Fibbe V De Gemzen Vsen 8000m 35:52
4 211 Irene Bijman V Isala '96 Vsen 8000m 36:44
5 206 Marie Klein V   Vsen 8000m 38:43
6 207 Iris Bakker V De Gemzen Vsen 8000m 39:29
               
               
               
1 391 Iris van Driest V Flevo Delta VSkrt 2500m kort 10:39
2 394 Nicola Krukkert V Atletics Nijverdal VSkrt 2500m kort 10:46
3 390 Gerber Loman V Cialfo VSkrt 2500m kort 10:50
4 387 Iris Bredewolt V De Gemzen VSkrt 2500m kort 10:59
5 386 Do Krol V AV '34 VSkrt 2500m kort 11:00
6 389 Marleen loman V NOP VSkrt 2500m kort 11:15
7 395 Iris Eringa V Flevo Delta VSkrt 2500m kort 12:04
8 392 Jantina Loosman V NOP VSkrt 2500m kort 12:13
9 388 Angelique van Ommen V De Gemzen VSkrt 2500m kort 12:45
10 393 Ilona Hogenkamp V ACO Van Elderen VSkrt 2500m kort 13:30